جدیدترین خبرهانسخه چاپي ارسال به دوست


   رئیس کمیته ملی المپیک از اردوهای قایقرانی بازدید کرد

   

رئیس کمیته ملی المپیک در بازدید از اردوهای قایقرانی در دریاچه آزادی این رشته را از امیدهای کسب مدال در بازیهای آسیایی دانست.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون قایقرانی، سیدرضا صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک با حضور در دریاچه آزادی از اردوهای قایقرانی به منظور حضور در بازیهای آسیایی جاکارتا بازدید کرد. در این بازدید که با حضور مسئولان کمیته ملی المپیک و فدراسیون قایقرانی انجام شد، رئیس کمیته ملی المپیک از تمرینات تیم های حاضر در دریاچه آزادی دیدن کرد و با قایقرانان و مربیان به گفتگو پرداخت.
رئیس کمیته ملی المپیک در حاشیه بازدید از اردوی تیم ملی گفت: یکی از امیدهای ما در بازی‌های آسیایی قایقرانی است و انگیزه خوبی در مدیران، بازیکنان و مربیان وجود دارد و بچه‌ها با نشاط در اردو هستند.
سیدرضا صالحی‌امیری اظهار داشت: محیط قایقرانی مفرح و با نشاط است و جوانان زیادی در حال آماده‌سازی هستند و مردم خبرهای خوشی از موفقیت این جوانان در بازی‌های آسیایی خواهند شنید. باید از کسانی که در این مجموعه زحمت می‌کشند، تشکر کرد.
وی تاکید کرد: فکر می‌کنم که یکی از امیدهای ما در جاکارتا همین قایقرانی است و انگیزه خوبی در مدیران، بازیکنان و مربیان وجود دارد و بچه ها با نشاط در اردو هستند. سجادی هم این رشته را یکی از امیدهای مدال می‌داند. در ستاد عالی درخصوص این رشته بازنگری نهایی شد و تصویب شد که با تمام قوا در هر سه رشته این ورزش حاضر شویم.
صالحی‌امیری افزود: در مجموع حجم تقاضا زیاد بود و یک مکانیزم تعریف شد، بررسی‌های کارشناسی انجام شد و نتایج به ستاد عالی منتقل شد و در مجموع 280 ورزشکار مرد و 105 ورزشکار خانم‌ برای حضور در این بازی‌ها نهایی شد.
وی تصریح کرد: به عزیزان‌ قول دادم موضوع پاداش را در ستاد عالی مطرح کنم و نتایج را اعلام می‌کنم. تلاش می‌کنیم در حد مقدورات برای قهرمانان کوتاهی نکنیم. قهرمانان باید مورد تجلیل قرار بگیرند و از آنها حمایت شود. معرفت‌زایی و فتوت برای ما اهمیت دارد.
صالحی امیری گفت: ظرفیت زنان در این بازی‌ها دو برابر شده و زنان به سرعت در حال پیشی گرفتن از مردان هستند. به حامعه زنان به خاطر رسیدن به جایگاه واقعی خود تبریک می‌گویم.

 

 


١٨:١٣ - دوشنبه ٢١ خرداد ١٣٩٧ عدد : ٦٥٨٧ تعداد نمایش : 880خروج