جدیدترین خبرهانسخه چاپي ارسال به دوست


   تیمهای ملی کشورمان درخشیدند

   

دومین روز از مسابقات کانوپولوی قهرمانی آسیا در حالی امروز 27 مهرماه در هند آغاز شد که ملی پوشان کشورمان در 2 بخش آقایان و بانوان درخشیدند.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون قایقرانی، در مسابقات صبح امروز ملی پوشان کشورمان در بخش آقایان رده سنی بزرگسالان به مصاف تیم ملی چین تایپه رفتند. در این مسابقه که مهرگان و ‏شایگان خیرالهی، نیما حجتی، سالار محسن زاده، محمدصدیق جمشیدیان، مهدی مهردادآذر، محمدعلی ملایی و ‏هومن قربان بیدگلی برای تیم ملی کشورمان به میدان رفتند، موفق شدند با درخشش و با نتیجه 8 بر 6 چین تایپه را که یکی از قدرتهای آسیا در رشته کانوپولو می باشد را از پیش رو بردارند.
در مسابقه ای دیگر الهام تحقیقی، فرناز زینلی زاده، دلارام مرزآبادی، صبا رحمتی، سونیا گماری، الهه پورعبدیان، شقایق سیدیوسفی ‏و فرشته حسینی در تیم ملی بانوان کشورمان به مصاف سنگاپور رفتند و مقتدرانه این تیم را با نتیجه 6 بر صفر از پیش رو برداشتند. قایقرانان کشورمان با این پیروزی به عنوان تیم اول گروه راهی مرحله نیمه نهایی شدند.
در ادامه این رقابتها در رده سنی بزرگسالان - آقایان تیم ملی کشورمان ساعت 13 به وقت محلی با هند و ساعت 18:20 به وقت محلی با مالزی مسابقه خواهند داد.
در رده سنی زیر 21 سال- آقایان نیز ساعت 15 امروز تیم ملی ایران با ترکیب محمدرضا جمشیدیان، فرزاد جعفری، رامین غیاثوند، امیرمحمدفتاح ‏پور، رامین هادی، رضا دباغ اویسی، آرش درویشی و مهرداد جافری با تیم ملی چین تایپه و ساعت 17:40 با سنگاپور به رقابت خواهند پرداخت.
تیم های ملی کشورمان در صورتی که امروز مسابقات پیش روی خود را با برد پشت سر بگذارند به عنوان تیم اول گروه به مرحله نیمه نهایی صعود پیدا خواهند کرد و در این مرحله فردا با تیم چهارم گروه مسابقه خواهند داد که در صورت برد مستقیماً راهی فینال می شوند.

 

 


١٠:٣١ - شنبه ٢٧ مهر ١٣٩٢ عدد : ٣٩٨٥ تعداد نمایش : 1774خروج