جدیدترین خبرهانسخه چاپي ارسال به دوست


غلامرضا امینی به خسرو ابراهیمی تبریک گفت

غلامرضا امینی رئیس فدراسیون قایقرانی طی پیامی انتخاب مجدد خسرو ابراهیمی نائب رئیس فدراسیون قایقرانی به عنوان عضو هیات رئیسه اتاق اصناف تهران تبریک گفت.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون قایقرانی، در پی انتخاب خسرو ابراهیمی نائب رئیس فدراسیون قایقرانی به عنوان عضو هیات رئیسه و معاون اتاق اصناف تهران، غلامرضا امینی به وی تبریک گفت. در پیام رئیس فدراسیون قایقرانی آمده است:

جناب آقای خسرو ابراهیمی نیا
عضو محترم هیات رئیسه و معاون اتاق اصناف تهران

با سلام و احترام
ارتقاء جایگاه مدیران و مردان بزرگ همواره مسرت بخش و نشان از حسن نظر مقامات کشور به ایشان است. انتخاب به جا، مجدد و شایسته حضرتعالی را به عنوان عضو هیات رئیسه و معا ون اتاق اصناف تهران که بیانگر تعهد، کارآمدی، لیاقت و شایستگی های برجسته آن برادر ارجمند در صحنه های خدمت صادقانه به نظام و میهن اسلامی است را از سوی اعضای هیات رئیسه فدراسیون قایقرانی و خانواده بزرگ این رشته ورزشی صمیمانه تبریک عرض می کنم.
رجای واثق دارد حضور شما در این مسئولیت خطیر به عنوان خادمی صدیق با کوله بار گرانی از تجربه، نویدبخش نشاط و تحرک بیش از پیش آن مجموعه خواهد گردید. دوام توفیقات و مزید عزت و سلامت جنابعالی را در مسیر پیشبرد اهداف عالی نظام مقدس جمهوری اسلامی از خداوند بزرگ مسئلت دارم.
غلامرضا امینی
رئیس فدراسیون

 

 

 


١١:١٣ - يکشنبه ٦ خرداد ١٣٩٧ عدد : ٦٥٧٩ تعداد نمایش : 193خروج