جدیدترین خبرها



نسخه چاپي ارسال به دوست


برنامه مسابقات قایقرانی در بازی های آسیایی

ورزشکاران تیم های ملی قایقرانی در 5 رشته در بازی های آسیایی با حریفان رو به رو می شوند.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون قایقرانی، تیم های ملی قایقرانی کار خود را از 28 مردادماه در بازی های آسیایی آغاز می کنند. قایقرانی در 5 رشته روئینگ، اسلالوم، کانوپولو، آبهای آرام و بادبانی در این رقابت ها حضور دارد. رقابت های کانوپولو برای نخستین بار در بازی های آسیایی و به صورت آزمایشی انجام می شود. برنامه کامل مسابقات قایقرانی در پالمبانگ و جاکارتا به شرح زیر است:

روئینگ
مواد مسابقاتی روز اول 28 مرداد

تک نفره سنگین وزن آقایان (سید مجتبی شجاعی)
تک نفره سنگین وزن بانوان(مهسا جاور)

دو نفره سنگین وزن آقایان(عاقل حبیبیان- محسن شادی)
دو نفره سنگین وزن بانوان (پریسا احمدی-مریم کرمی)

چهارنفره سبک وزن بانوان(مریم امیدی پارسا- مهسا جاور- نازنین رحمانی-مریم کرمی)

مسابقات نیمه نهایی این گروه در روز 31 مرداد و مسابقات فینال در روز 1 شهریور برگزار میگردد.

مواد مسابقاتی روز دوم 29 مرداد

تک نفره سبک وزن آقایان(محسن شادی)
تک نفره سبک وزن بانوان(نازنین ملایی)

دو نفره سبک وزن آقایان(رضا قهرمانی- امیرحسین محمودپور)
دو نفره سبک وزن بانوان (مریم امیدی پارسا-نازنین رحمانی)

چهارنفره سنگین وزن آقایان (سیاوش سعیدی- سیدمجتبی شجاعی- سید مسعود محمدی - بهمن نصیری)

مسابقات نیمه نهایی این گروه در روز 31 مرداد و مسابقات فینال در روز 2 شهریور برگزار میگردد.

اسلالوم

روز اول مسابقات 30 مرداد

کانو اسلالوم بانوان( شقایق سید یوسفی)
کانو اسلالوم آقایان(محمد مهدی کنارنگ)
کایاک اسلالوم بانوان ( رکسانا رازقیان)
کایاک اسلالوم آقایان(امیرمحمد فتاح پور)

روز دوم مسابقات 31 مرداد (نیمه نهایی و فینال مواد زیر )

کایاک اسلالوم آقایان
کانو اسلالوم بانوان

روز سوم مسابقات 1 شهریور (نیمه نهایی و فینال مواد زیر )

کانو اسلالوم آقایان
کایاک اسلالوم بانوان

آبهای آرام

مواد مسابقاتی روز اول 7 شهریور (مقدماتی و نیمه نهایی)
کانو تک نفره آقایان 1000 متر(محمد نبی رضایی)
کایاک دو نفره آقایان 1000 متر(امین بوداغی-علی آقامیرزایی)
کایاک چهارنفره آقایان 500 متر(امین بوداغی- احمدرضا طالبیان- پیمان قویدل- علی آقامیرزایی)
کایاک تک نفره بانوان 500 متر(هدیه کاظمی)
کانو دو نفره بانوان 500 متر(آتنا روئوفی- فاطمه کرمجانی)

مسابقات فینال این گروه در روز 8 شهریور برگزار میگردد.

مواد مسابقاتی روز دوم 8 شهریور (فینال)

کانو دو نفره آقایان 1000 متر(علی اجاقی - شاهو ناصری)

مواد مسابقاتی روز سوم 9 شهریور (مقدماتی و نیمه نهایی)

کایاک تک نفره آقایان 200 متر(علی آقامیرزایی)
کانو دو نفره آقایان 200 متر (پژمان دیوسالار- عادل مجللی)
کایاک تک نفره بانوان 200 متر(آرزو حکیمی)

مسابقات فینال این گروه در روز 10 شهریور برگزار میگردد.

مواد مسابقاتی روز چهارم 8 شهریور (فینال)

کایاک دو نفره بانوان 500 متر(آرزو حکیمی- هدیه کاظمی)

بادبانی

مسابقات از روز 2 تا 9 شهریور برگزار خواهد شد و سیلورها هر روز در یک دور به رقابت می پردازند.

Laser Standard (مسعود جانی نسب)
Laser 4.7 (نیما رهبری واحد)

کانوپولو

مسابقات از روز 5 تا 7 شهریور در دور مقدماتی، نیمه نهایی و فینال برگزار خواهد شد.

تیم بانوان: دل آرام راثی مرزآبادی- الهه پورعبدیان- شیوا مولوی نیا- صبا رحمتی- ترانه کامیاب- مهلا عاطفه دار - ملیکا برون
تیم آقایان: محسن شیخلووند - نیما حجتی - رضا بیگی - رضا دباغ اویسی - امیرحسین زمانی - محمدصالح سلطانی - میلاد جعفری

 

 

 


١٤:٤٥ - چهارشنبه ١٧ مرداد ١٣٩٧ عدد : ٦٦٤٠ تعداد نمایش : 290



خروج