جدیدترین خبرهانسخه چاپي ارسال به دوست


با تلاش فراوان در ترکیب تیم اعزامی به بازی ها قرار گرفتم

ملی پوش کایاک با اشاره به تمرینات سخت روزهای پایانی اردو برای بازی های آسیایی اظهار کرد: با تحمل سختی های فراوان توانستم در ترکیب تیم قایقرانی اعزامی به پالمبانگ قرار بگیرم.
پیمان قویدل قایقران اعزامی به بازی های آسیایی در گفت و گو با روابط عمومی فدراسیون قایقرانی با اشاره به اهداف بلند مدت و کوتاه مدتی که انگیزه وی برای تمرینات است گفت: از 3 سال پیش تمرینات را جهت حضور موفق در مسابقات قهرمانی آسیا و بازی های آسیایی آغاز کردم.
وی با بیان نارضایتی از نتایج مسابقات قهرمانی آسیا افزود: یک ماه بعد از مسابقات قهرمانی آسیا چین تمرینات را با هدف کسب نتایج درخشان در بازی های آسیایی با هدایت ایرج اقلیمی آغاز کردیم و تمرینات استقامتی خوبی در زمستان پشت سر گذاشتیم و زمانی که سرمای بسیار زیاد باعث افت کیفیت تمرینات شده بود اردویی در قشم که از شرایط آب و هوایی مناسب و امکانات رفاهی خوبی برخوردار بود برگزار شد و باعث بالا رفتن کیفیت تمرینات و پیشرفت چشم گیر شد.
قویدل در ادامه گفت: در حال حاضر از آمادگی رضایت بخشی برخورداریم و رکورد های بهتری نسبت به سال گذشته داریم که خستگی سختی های تمرینات و دور بودن از همسر و خانواده را کم تر می کند اما نتایجی که در کاپ جهانی آلمان بدست آوردیم و آشنایی با رکورد های جدید رقبای آسیایی این اجازه را نمی دهد که به این رکوردها راضی شویم.
وی با اشاره اهمیت بازی های آسیایی گفت: من در قایق گروهی پارو می زنم و آمادگی بچه ها هم بسیار خوب است و رکوردهای نزدیک به هم کمک می کند تا عملکرد بهتری در رقابت سخت پیش رو داشته باشیم. به این دلیل که همه ورزشکاران با تمام توان برای رقابت در بازی های آسیایی تمرین می کنند و نمایندگان کشورهای شرکت کننده اردوهای آمادگی خود را در اروپا برگزار کرده اند و از سطح بالایی برخوردارند اما همه تلاشمان را برای کسب نتایج درخشان می کنیم و امیدوارم همه ورزشکاران جواب زحمات خود را بگیرند و به هدفشان که بالا بردن پرچم کشور عزیزمان است برسند.
این ملی پوش کایاک بیان کرد: من هم با تلاش بسیار زیاد و تحمل سختی های فراوان توانستم در ترکیب تیم قرار بگیرم و امیدوارم با کسب نتایج درخشان سختی ها تبدیل به شیرینی شود.
قویدل در پایان افزود: از همه افرادی که حامی و پشتیبان من بودند تشکر می کنم به ویژه مربی و همسرم و امیدوارم وضعیت بهتری برای ورزشکاران فراهم شود تا برخی مشکلات باعث افت و کناره گیری ورزشکارانی که با سال ها سرمایه گذاری، تلاش و تحمل سختی های بسیار به سطح حرفه ای رسیده اند نشود.

 

 


١٥:٠٨ - چهارشنبه ١٧ مرداد ١٣٩٧ عدد : ٦٦٤١ تعداد نمایش : 193خروج