جدیدترین خبرهانسخه چاپي ارسال به دوست


مرزآبادی: حمایت امروز از ورزش بانوان اثرات خود را در آینده نشان می دهد

دلارام مرزآبادی بانوی ملی پوش تیم کانوپولو با اشاره به اعزام بی سابقه بانوان ایرانی به بازی های آسیایی 2018 گفنت: برای اولین بار بیش از یک سوم کاروان اعزامی ایران را بانوان ورزشکار تشکیل می دهند و این موضوع برای پیشرفت ورزش بانوان کشور بسیار کمک کننده است.

دلارام مرزآبادی در گفتگوی اختصاصی با پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان گفت: کاروان قایقرانی کشورمان با حدود بیست ورزشکار بانو از تیم های پرامید اعزامی به بازی های آسیایی است.
بازیکن تیم ملی کانوپولو بانوان ادامه داد: این رشته برای اولین بار است که در این بازی ها به صورت نمایشی شرکت می کند و خدا را شکر بچه ها در شرایط خوبی به سر می برند و تمرینات پرفشاری را پشت سر گذاشته ایم. امیدواریم بتوانیم دست پر از مسابقات برگردیم.
مرزآبادی با اشاره به شعار "یک ایران یک صدا" برای کاروان اعزامی کشورمان به جاکارتا گفت: ما چون یک رشته تیمی هستیم شعار تیم قایقرانی ایران را "پاروزدن پرقدرت تا لحظه آخر" اعلام می کنیم.
وی با اشاره به حمایت همه جانبه وزارت ورزش و جوانان از ورزش بانوان ادامه داد: برای اولین بار بیش از یک سوم کاروان اعزامی ایران را بانوان ورزشکار تشکیل می دهند و این موضوع برای پیشرفت ورزش بانوان کشور بسیار کمک کننده است. ایرانی ها در تمام رشته های اعزامی به جاکارتا حرفی برای گفتن دارند و می توانند خودی نشان دهند و امیدواریم با موفقیت برگردند.
مرزآبادی در خصوص شانس کسب مدال قایقرانی ایران در اندونزی گفت: خوشبختانه غیر از کانوپولو، تیم های رویینگ، کایاک و بقیه بچه ها هم شانس کسب مدال دارند و خیلی پرقدرت تمرین می کنند. من فکر می کنم غیر از کانوپولو حداقل دو مدال دیگر برای قایقرانی بانوان در بازی های آسیایی می توانیم متصور باشیم.
ملی پوش کانوپولوی ایران در پایان گفت: حمایت امروز از ورزش بانوان اثرات خود را در آینده نشان می دهد. تلاش و انگیزه تمام ورزشکاران با این حمایت برای آینده بیشتر خواهد شد. در 2018 قطعا مدال های زیادی می گیریم اما بازی های آسیایی 2022 اوج شکوفایی ورزش بانوان ایران خواهد بود.

 

 

 


١٥:٣٦ - چهارشنبه ١٧ مرداد ١٣٩٧ عدد : ٦٦٤٢ تعداد نمایش : 145خروج