جدیدترین خبرهانسخه چاپي ارسال به دوست


   مسابقات آبهای آرام بازی‌های آسیایی - پالمبانگ؛ یک مدال نقره و دو برنز حاصل تلاش قایقرانان در روز نخست فینال

   

در آغاز مسابقات فینال آبهای آرام بازی‌های آسیایی قایقرانان کشورمان ١ مدال نقره و ٢ برنز کسب کردند.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون قایقرانی، دور فینال مسابقات آبهای آرام بازی‌های آسیایی از امروز در پالمبانگ اندونزی آغاز شد و قایقرانان افتخارآفرین کشورمان به مصاف رقبا رفتند.
فاطمه کرمجانی و آتنا رئوفی در فینال کانوی دونفره ۵۰۰ متر بانوان با حریفانی از چین، ازبکستان، اندونزی، ژاپن، ویتنام، هند، تایلند و کره‌شمالی رقابت کردند و در پایان با زمان ۲:۱۰.۴۰۸ دقیقه در رده هفتم قرار گرفتند.
تیم کایاک چهارنفره مردان کشورمان با ترکیب احمدرضا طالبیان، پیمان قوی‌دل، علی آقامیرزایی و امین بوداغی در رقابت فینال با حریفانی از ازبکستان، ژاپن، قزاقستان، کره، اندونزی، تایلند، تاجیکستان و هند روبه‌رو شدند و در پایان با زمان ۱:۲۶.۲۱۷ دقیقه مقام سوم را بدست آوردند و مدال برنز کسب کردند.
هدیه کاظمی در فینال کایاک یکنفره ۵۰۰ متر بانوان با حریفانی از چین، کره، ژاپن، اندونزی، قزاقستان، سنگاپور و هند رقابت کرد و در پایان با زمان ۲:۰۲.۲۸۰ دقیقه صاحب مدال نقره شد.
محمدنبی رضایی کانوسوار جوان کشورمان در فینال کانوی یکنفره ١٠٠٠ متر مردان با حریفانی از چین، ازبکستان، تاجیکستان، کره، ژاپن، تایلند و کامبوج رقابت کرد و در پایان با زمان ۴:٠۶.۴٣۴ دقیقه در جایگاه سوم بازی‌های آسیایی ایستاد و مدال برنز گرفت.
علی آقامیرزایی و امین بوداغی در فینال کایاک دونفره ۱۰۰۰ متر مردان با رقبایی از کره، سنگاپور، چین، قزاقستان، ازبکستان، ژاپن، هند و اندونزی روبه‌رو شدند و در پایان با زمان ۳:۳۵.۳۳۹ دقیقه در جایگاه ششم قرار گرفتند.
شاهو ناصری و علی اجاقی در فینال کانوی دونفره ۱۰۰۰ متر مردان در رقابت با نمایندگان چین، قزاقستان، ازبکستان، کره، هند، ژاپن، اندونزی و تاجیکستان با زمان ۳:۴۹.۲۶۵ دقیقه چهارم شدند.
این رقابت‌ها فردا با برگزاری دور مقدماتی مسافت ۲۰۰ متر در دریاچه جی اس سی پالمبانگ اندونزی ادامه پیدا خواهد کرد.

 

 


١٠:٥٧ - پنج شنبه ٨ شهريور ١٣٩٧ عدد : ٦٧٠٥ تعداد نمایش : 212خروج