جدیدترین خبرهانسخه چاپي ارسال به دوست


   ملی پوشان کشورمان در ماده 200 متر راهی فینال شدند

   

در ادامه مسابقات آبهای آرام بازی های آسیایی مسابقات مقدماتی مسافت 200 متر برگزار شد و نمایندگان کشورمان در 3 ماده به فینال راه یافتند.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون قایقرانی، روز سوم مسابقات آبهای آرام بازی های آسیایی با برگزاری رقابت ها مقدماتی مسافت 200 متر دنبال شد. در این روز از رقابت ها نمایندگان کشورمان در 3 ماده به مصاف حریفان رفتند.
در کایاک یکنفره 200 متر بانوان آرزو حکیمی در گروه دوم مقدماتی با حریفانی از قزاقستان، ژاپن، چین تایپه و ماکائو رقابت کرد و در پایان با زمان 44.170 ثانیه در رده سوم قرار گرفت و راهی فینال شد.
در در کانوی دونفره 200 متر مردان عادل مجللی و پژمان دیوسالار در رقابت گروه دوم مقدماتی با حریفانی از تاجیکستان، تایلند، اندونزی و قزاقستان مسابقه دادند و در پایان با کسب زمان 41.596 ثانیه سوم شدند و به فینال راه پیدا کردند.
در کایاک یکنفره 200 متر علی آقامیرزایی ابتدا در گروه دوم مقدماتی با حریفانی از سنگاپور، ژاپن، تایلند، تاجیکستان، سریلانکا و ماکائو روبه رو شد و با زمان 38.210 ثانیه در رده چهارم قرار گرفت و به نیمه نهایی راه یافت.
آقامیرزایی در رقابت نیمه نهایی این ماده با نمایندگان اندونزی، عراق، هنگ کنگ، کامبوج، تاجیکستان، هند، سریلانکا و ماکائو با زمان 36.838 ثانیه پس از قایقران عراق در رده دوم قرار گرفت و به فینال راه پیدا کرد.
این رقابت ها فردا 10 شهریورماه با برگزاری رقابت های فینال 4 ماده برای قایقرانان کشورمان در پیست قایقرانی مرکز ورزشی جاکابارینگ پالمبانگ دنبال می شود.
در کایاک یکنفره 200 متر بانوان آرزو حکیمی با رقبایی از اندونزی، چین، قزاقستان، کره، ژاپن، ازبکستان، سنگاپور و چین تایپه رقابت می کند.
در کایاک یکنفره 200 متر مردان علی آقامیرزایی با قایقرانان تایلند، کره، سنگاپور، قزاقستان، ژاپن، قرقیزستان، عراق و اندونزی مسابقه می دهد.
در کانوی دونفره 200 متر مردان عادل مجللی و پژمان دیوسالار با رقبایی از کره، قزاقستان، ازبکستان، چین، اندونزی، فیلیپین، هند و تایلند روبه رو می شوند.
در کایاک دونفره 500 متر بانوان هدیه کاظمی و آرزو حکیمی با حریفانی از ازبکستان، سنگاپور، قزاقستان، چین، چین تایپه و ژاپن رقابت خواهند کرد.
تیم ملی آبهای آرام کشورمان تاکنون موفق به دریافت 1 مدال نقره و 2 مدال برنز از مسابقات آبهای آرام بازی های آسیایی 2018 اندونزی شده است.

 

 


١٤:٥٧ - جمعه ٩ شهريور ١٣٩٧ عدد : ٦٧٠٦ تعداد نمایش : 166خروج