جدیدترین خبرهانسخه چاپي ارسال به دوست


   پیمان قویدل دارنده مدال برنز بازیهای آسیایی: دست پر برگشتن به خانه خستگی چند سال را جبران کرد

   

ورزشکار تیم ملی کایاک کشورمان با ابراز خوشحالی از کسب مدال برنز بازیهای آسیایی سطح مسابقات را بالا دانست و گفت: روز های بسیار سختی داشتم و نمی توانستم قبول کنم دست خالی به خانه برگردم و با همه توان به مصاف رقبا رفتم.
پیمان قویدل قایقران تیم ملی کایاک در گفت و گو با روابط عمومی فدراسیون قایقرانی گفت: بعد از پشت سر گذاشتن تمرینات پرفشار و روزهای سخت با هدف کسب مدال به پالمبانگ رفتم تا جواب زحمات این چند سال را بگیرم. تمریناتی هم در پالمبانگ داشتیم و هر روز با نزدیک شدن زمان مسابقه لحظه ها دیرتر می گذشت طوری که 4 روز آخر مثل یک ماه برایم گذشت.
وی ادامه داد: نگرانی هایی هم از به دست آوردن مدال داشتیم چون در مسابقات قهرمانی آسیا سال گذشته مقام چهارم را کسب کردیم و سطح رقابت ها در بازیهای آسیایی بسیار بالاتر از قهرمانی آسیا است و با دیدن تمرینات نمایندگان قزاقستان، ژاپن، اندونزی، ازبکستان که حریفان بسیار سختی هستند نگرانی ها بیشتر می شد اما تیم ما هم تمرینات سختی داشت و با آمادگی خوبی نسبت به سالهای گذشته در پالمبانگ حضور پیدا کردیم و به هیچ عنوان نمی توانستم قبول کنم بعد از پستی بلندی های بسیار دست خالی برگردم.
قویدل افزود: به هرحال زمان مسابقه فرار رسید و همراه احمدرضا طالبیان، امین بوداغی و علی آقامیرزائی سر خط شروع مسابقه رفتیم و با صدای استارت داور شروع خوبی داشتیم اما در طول مسیر قایق پنجم بودیم تا 200 متر آخر که فاصله بهتری نسبت به قایق های اول داشتیم و 150 متر آخر با هماهنگی قبلی فشار بیشتری آوردیم و با فرار آخر موفق شدیم از ژاپن و ازبکستان پیشی بگیریم و مدال برنز را کسب کنیم.
ملی پوش کایاک کشورمان با اشاره به کسب مدال برنز بازیهای آسیایی گفت: هم من خیلی خوشحال بودم هم بچه ها، درست است که مدال طلا کسب نکردیم و می توانستیم نقره داشته باشیم و نشد اما کسب مدال برنز در بازیهای آسیایی و رقابت با تیم هایی مانند قزاقستان خیلی ارزشمند است و روی سکوی قهرمانی ایستادن احساس بسیار خوبی داشت و بیشتر از هر چیز دست پر برگشتن به خانه برایم خوشحال کننده بود.
قویدل در پایان گفت: بعد از گرفتن نتیجه همه روزهای سخت، مشکلاتی که به سختی برطرف می کردم تا به تمرین ادامه بدم بطور نا خداگاه جلو چشمم می آمد و واقعا از این که دست پر بر می گشتم پیش همسرم خیلی خوشحال بودم، از همه عزیزانی که برای موفقیتم دعا کردن سپاسگزارم و امیدوارم باعث خوشحالی یشان شده باشم.

 

 


١١:١٧ - چهارشنبه ٢١ شهريور ١٣٩٧ عدد : ٦٧٢٢ تعداد نمایش : 304خروج