جدیدترین خبرهانسخه چاپي ارسال به دوست


   با صدرنشینی آوای شهرکرد؛ هفته اول لیگ آبهای آرام بانوان گرامیداشت هفته دفاع مقدس آغاز شد

   

هفته نخست لیگ آبهای آرام بانوان گرامیداشت هفته دفاع مقدس با صدرنشینی باشگاه آوای شهرکرد امروز 5 مهرماه در دریاچه آزادی برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون قایقرانی، ششمین دوره لیگ آبهای آرام بانوان گرامیداشت هفته دفاع مقدس با حضور باشگاه های تایدواتر، هیات رشت، آوای شهرکرد، هیات تهران و هیات قزوین از امروز 5 مهرماه با برگزاری هفته نخست در دریاچه آزادی آغاز شد.
در رقابت های این هفته قایقرانان در 9 ماده به رقابت پرداختند و نفرات برتر مشخص شدند.
در کایاک یکنفره 500 متر الناز شفیعیان از آوای شهرکرد، مونا ابراهیمی از تایدواتر و ترانه ترنگ از هیات رشت اول تا سوم شدند.
در کانوی یکنفره 500 متر آتنا رئوفی از آوای شهرکرد، فاطمه کرمجانی از تایدواتر و مریم آبزن از هیات تهران در رده های نخست قرار گرفتند.
در کایاک دونفره 500 متر سمن سلطانی و ساجده تبریزی از آوای شهرکرد، کیانا کمال زاده و سما یاسمی از تایدواتر و غزل صبوری و ساجده تاتلری از هیات قزوین مقام های اول تا سوم را بدست آوردند.
در کانوی دونفره 500 متر آتنا رئوفی و مریم شورگشتی از آوای شهرکرد، فاطمه کرمجانی و معصومه داناپور از تایدواتر و مریم آبزن و پونه سماواتی از هیات تهران جایگاه اول تا سوم را از آن خود کرد.
در کایاک چهارنفره 500 متر تیم آوای شهرکرد با ترکیب نرجس کارگرپور، الناز شفیعیان، ساجده تبریزی و مهسا آذری مقام اول، تیم تایدواتر با ترکیب آرزو حکیمی، سارا کاظمی، کیانا کمال زاده و سما یاسمی مقام دوم و هیات تهران با ترکیب فاطمه میرهاشمی، حانیه مهدوی، سارا موسوی و سارا نصیری مقام سوم را بدست آوردند.
در کانوی یکنفره 200 متر فاطمه کرمجانی از تایدواتر، آتنا رئوفی از آوای شهرکرد و مریم آبزن از هیات تهران اول تا سوم شدند.
در کایاک یکنفره 200 متر آرزو حکیمی از تایدواتر، الناز شفیعیان از آوای شهرکرد و ترانه ترنگ از هیات رشت رده های اول تا سوم را به خود اختصاص دادند.
در کانوی دونفره 200 متر آتنا رئوفی و مریم شورگشتی از آوای شهرکرد اول، فاطمه کرمجانی و معصومه داناپور از تایدواتر دوم و طناز فلاحی و پونه سماواتی از هیات تهران سوم شدند.
در کایاک دونفره 200 متر آرزو حکیمی و سارا کاظمی از تایدواتر، الناز شفیعیان و مهسا آذری از آوای شهرکرد و حانیه موسوی و فاطمه میرهاشمی از هیات تهران اول تا سوم شدند.
در پایان این مسابقات و هفته اول لیگ آبهای آرام بانوان باشگاه آوای شهرکرد با 48 امتیاز در صدر جدول قرار گرفت، تایدواتر با 42 امتیاز در رده دوم ایستاد و هیات تهران با 24 امتیاز جایگاه سوم را از آن خود کرد.

 

 


١٤:٢٩ - پنج شنبه ٥ مهر ١٣٩٧ عدد : ٦٧٤٢ تعداد نمایش : 289خروج