جدیدترین خبرهانسخه چاپي ارسال به دوست


   هانیه بیداد بانوی روئینگ ایران در المپیک جوانان: از ابتدا برای موفقیت در المپیک جوانان قایقرانی را آغاز کردم/ پس از کسب سهمیه کار سخت تری پیش رو داشتم

   

بانوی ملی پوش روئینگ اعزامی به بازی های المپیک جوانان آرژانتین با اشاره به انگیزه زیادش برای حضور در این رقابت ها گفت: تمرینات فشرده و سختی را پشت سر گذاشتم و بعد از کسب جواز حضور در المپیک برخلاف تصورم مراحل سخت تری پیش رو داشتم اما به هرحال با آمادگی خوبی نسبت به سال گذشته در بوئینس آیرس حضور پیدا می کنم.
هانیه بیداد در گفت و گو با روابط عمومی فدراسیون قایقرانی گفت: بعد از 2 سال حضور و تمرین در اردو به مسابقات قهرمانی آسیا سنگاپور اعزام شدم و سهمیه المپیک هم در همین مسابقات کسب کردم. واقعا احساس خوبی داشت و همین موفقیت که باورش برای بقیه افراد سخت بود باعث بیشتر شدن انگیزه تمریناتم شد چون به هدف حضور در المپیک نوجوانان تمریناتم را آغاز کرده بودم و زمانی که مجوز حضور در بوئینس آیرس را کسب کردم به خودم گفتم مسیر را به درستی طی کردم، خستگی چالش ها و سختی های 2 سال تمرین دیگه احساس نمی شد و همین انگیزه اجازه نمی دهد سختی های فعلی و پیش رو به چشم بیاید.
وی ادامه داد: کسب سهمیه کار سختی بود، اما زمانی که سهمیه را کسب کردم فکر می کردم مجوز حضور را به ورزشکار می دهند در صورتی که این مجوز را به قایق می دادند. زمانی که متوجه این موضوع شدم دیدم کار سختی پیش رو دارم چون همیشه حفظ موفقیت سخت تر از بدست آوردن آن است. هر روز تلاش بیشتری داشتم و رقابت نزدیک با بچه ها باعث دشواری کار شده بود و نگرانی از دست دادن قایق را داشتم و فشار مضاعفی همراه فشار تمرینات ایجاد شده بود.
پاروزن نوجوان کشورمان افزود: بعد از پشت سر گذاشتن چند اردو پر فشار و رقابت شدید با بچه ها با نزدیک شدن به زمان برگزار المپیک تست انتخابی داخل تیم برای مشخص شدن ورزشکار اعزامی به بوئینس آیرس برگزار شد و در تست نهایی هم موفق شدم خودم را ثابت کنم. در حال حاضر روز های پایانی را پشت سر می گذاریم و با همه پستی و بلندی هایی که بود تمام تلاشم را کردم تا با بهترین آمادگی در بوینس آیرس حضوری قدرتمند داشته باشم.
بیداد در پایان افزود: از مربی عزیزم سولماز عباسی برای همه زحماتی که برای من و تیم کشید و خانواده ام که همیشه پشتوانه ام بودند سپاس گزارم.

 

 


١٩:٤٢ - جمعه ٦ مهر ١٣٩٧ عدد : ٦٧٤٣ تعداد نمایش : 239خروج