جدیدترین خبرهانسخه چاپي ارسال به دوست


به منظور حضور در مسابقات قهرمانی آسیا؛ اردوی تدارکاتی تیم ملی دراگون بوت برگزار می شود

دومین اردوی تدارکاتی و انتخابی تیم ملی دراگون بوت جهت حضور موفق در مسابقات قهرمانی آسیا چین از فردا به میزبانی دریاچه آزادی برگزار می شود.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون قایقرانی، مسابقات قهرمانی آسیا دراگون بوت 22 تا 29 آبان ماه به میزبانی چین برگزار می شود، تیم ملی دراگون بوت کشورمان که برای حضور در این رقابت ها آماده می شود، دور جدید تمرینات خود را در قالب دومین مرحله اردوی انتخابی از فردا 7 آبان ماه به میزبانی دریاچه آزادی آغاز می کند.
این مرحله از اردو تا 22 آبان ماه ادامه خواهد داشت.
سارا زینالی سرمربی بانوان، سحر رمضان پور سرپرست و مربی بانوان، سجاد غریبی سرمربی آقایان و پیمان مشیری سرپرست و مدیر فنی آقایان اعضای کادر فنی این تیم هستند.
الهام اسماعیل پور، مهسا محمدی، سپیده رمضان پور، معصومه اکبری، نیلوفر غلام دوست و مریم عربنژاد از گیلان، اسما موثق، سمیرا همتی، عاطفه بارانی و معصومه داناپور از هرمزگان، سمیه احمدی، ثریا آبیار، گلرخ سوهانی، دیانا امینی، گلاره عرش یعقوب، معصومه قارلقی، الهام مقصود زاده، ندا عدالتی فر، مریم عسکری و سیده فاطمه مهدی پور از تهران، زینب دهقان از البرز، رضوان اسماعیلی و شقایق خسروانی از بوشهر و تبسم آبسالان از خوزستان در بخش بانوان ورزشکاران دعوت شده به این مرحله از اردو هستند.
امید سلیمانی، شهریار قربانی، رضا سلمان پور و یاشار خزائی از گیلان، مازیار رضایی، علی عالیپور و مجید دویلان از تهران، ابوذر علی یاری از البرز، داوود غریبی، داوود ابراهیمی و هادی دریایی نژاد از بوشهر، ماکان باوانی، اهون فلاحی، شاهو ناصری، ارشید ناصری و مبین خالدیان از کردستان، سالار کبوتری از آذربایجان غربی، سید محمد صادق ساداتی عربی و امیر نصرالهی از مازنداران، وحید چراغی و مهدی شاه ویسی از کرمانشاه در بخش آقایان به این مرحله از اردو دعوت شدند.

 

 


٠٩:٤٥ - يکشنبه ٦ آبان ١٣٩٧ عدد : ٦٧٨٤ تعداد نمایش : 353خروج