جدیدترین خبرهانسخه چاپي ارسال به دوست


   المپیاد استعدادهای برتر قایقرانی - دریاچه آزادی؛ مسابقات آبهای آرام بانوان برگزار شد

   

المپیاد استعدادهای برتر قایقرانی در بخش آبهای آرام بانوان صبح امروز در دریاچه آزادی برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون قایقرانی، المپیاد استعدادهای برتر قایقرانی از صبح امروز با برگزاری رقابت های آبهای آرام بانوان در دریاچه آزادی آغاز شد. این رقابت ها به میزبانی هیات قایقرانی استان تهران در 2 رده سنی برگزار شد.
قایقرانان در مسابقات امروز در 7 ماده کانو و کایاک در مسافت 500 و 1000 متر انجام شد.
در کانوی یکنفره 500 متر رده سنی متولدین 84-83 فائزه سلیمانی از هرمزگان، مهدیس رضوان مهر از آذربایجان شرقی و پریا قریشی از البرز اول تا سوم شدند.
در کانوی دونفره 500 متر رده سنی 84-83 فائزه سلیمانی و فاطمه عبدلی از هرمزگان اول و مهدیس رضوان مهر و سنا زارع از آذربایجان شرقی دوم شدند.
در کایاک یکنفره 500 متر رده سنی 84-83 یاس شافعی از گیلان، سوگند اختری از تهران و هلیا قریشی از البرز مقام های اول تا سوم را بدست آوردند.
در کایاک دونفره 500 متر رده سنی 84-83 سوگند اختری و پانیز عیوضی از تهران اول شدند، بهار تنها و کیانا گلبندها از توابع تهران در رده دوم قرار گرفتند و هلیا قریشی و ریحانه اصغری از البرز جایگاه سوم را بدست آوردند.
در کایاک یکنفره 1000 متر رده سنی 86-85 سودا بیگ محمدی از تهران، مهتاب حفاظی از توابع تهران و ریحانه محمودی از قزوین در جایگاه اول تا سوم قرار گرفتند.
در کانوی یکنفره 1000 متر رده سنی 86-85 سنا تینا از هرمزگان اول و آناهیتا افشاری از قزوین دوم شدند.
در کایاک دونفره 1000 متر رده سنی 86-85 مهتاب حفاظی و سویل مختارپور از توابع تهران مقام اول، سودا بیگ محمدی و ارشین رضانژاد از تهران مقام دوم و پریا حسین زاده و شیدا حسینی از بوشهر مقام سوم را بدست آوردند.
بر این اساس مسابقات آبهای آرام بانوان المپیاد استعدادهای برتر قایقرانی در دریاچه آزادی به پایان رسید.
بعدازظهر امروز رقابت های روئینگ المپیاد در بخش بانوان و مردان و مراسم توزیع مدال مسابقات آبهای آرام بانوان و روئینگ بانوان و مردان برگزار خواهد شد.

 

 


١٣:٢٣ - پنج شنبه ١ آذر ١٣٩٧ عدد : ٦٨١٣ تعداد نمایش : 497خروج