جدیدترین خبرهانسخه چاپي ارسال به دوست


   المپیاد استعدادهای برتر قایقرانی روئینگ در دریاچه آزادی برگزار شد

   

مراسم اهدای مدال المپیاد استعدادهای برتر قایقرانی پس از برگزاری مسابقات رشته روئینگ در دو بخش آقایان و بانوان و آبهای آرام بانوان عصر امروز در دریاچه آزادی برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون قایقرانی، المپیاد استعدادهای برتر قایقرانی از صبح امروز با برگزاری رقابت های آبهای آرام بانوان آغاز شد و مسابقات روئینگ بانوان و آقایان در دریاچه آزادی ادامه پیدا کرد. این رقابت ها به میزبانی هیات قایقرانی استان تهران در دو بخش آقایان و بانوان برگزار شد.
پاروزنان برتر پس از رقابت در دوره مقدماتی در فینال به مصاف یکدیگر رفتند.
در روئینگ تک نفره بانوان جوانان سما حشمدار از تهران اول، سریه کریمیان از کردستان دوم و آرینا رجبی ار کردستان سوم شدند.
در روئینگ تک نفره آقایان جوانان امیر رضا عبدالی از تهران بر سکوی نخست ایستاد، سینا پاشایی از آذربایجان غربی مدال نقره کسب کرد و امیررضا رضازاده از آذربایجان غربی در جایگاه سوم ایستاد.

در روئینگ دونفره تک پارو بانوان شیما تقی یار و مهشاد فازلی از آذربایجان غربی، سارا حشمدار و هیوا زنگنه از تهران و فاطمه زهرا قلی پور و مبینا فریدون از مازندران به ترتیب مقام های اول تا سوم را کسب کردند.
بر این اساس بعدازظهر امروز رقابت های روئینگ در بخش بانوان و آقایان و مراسم توزیع مدال مسابقات آبهای آرام بانوان و روئینگ بانوان و آقایان، المپیاد استعدادهای برتر قایقرانی برگزار شد.

مسابقات اسلالوم المپیاد روز یکشنبه ۴ آذرماه در دریاچه آزادی و آبهای آرام مردان ٩ آذرماه در بوشهر برگزار می‌شود.

 

 


٠١:١٩ - جمعه ٢ آذر ١٣٩٧ عدد : ٦٨١٤ تعداد نمایش : 434خروج