جدیدترین خبرهانسخه چاپي ارسال به دوست


   یاسمن رضاسلطانی ورزشکار تیم ملی اسلالوم جوانان: سطح مسابقات بالاتر از انتظار بود / کسب ۲ مدال نقره خستگی همه سختی ها را جبران کرد

   

قایقران تیم ملی اسلالوم با اشاره به زمان کم اردوها گفت: اگر زمان بیشتری برای تمرینات داشتیم می توانستیم نتایج بهتری کسب کنیم.
یاسمن رضاسلطانی قایقران تیم ملی اسلالوم جوانان در گفت و گو با روابط عمومی فدراسیون قایقرانی گفت: تمرینات سخت و پرفشاری در اردوهای آمادگی پشت سر گذاشتیم و با وجود مدت زمان کم اردوها به وضعیت مناسبی رسیدیم.
وی ادامه داد: پس از اردوها و تمریناتی که پشت سر می گذاشتیم مربی با تست های انتخابی و شبیه ساز مسابقه وضعیت آمادگی و پیشرفت ما را می‌سنجید.
بانوی ملی پوش کشورمان افزود: در تست انتخابی نهایی همه ورزشکاران با هم به رقابت پرداختند و ۳ نفر اول برای رقابت در رده سنی زیر ۲۳ سال انتخاب می شدند. من در تست موفق شدم در جایگاه اول قرار بگیرم و در ماده تکنفره کانو زیر ۲۳ سال و کانوی تیمی به مصاف رقبای آسیایی بروم.
رضاسلطانی با اشاره به برگزاری اولین دوره مسابقات اسلالوم قهرمانی زیر۲۳ سال و جوانان آسیا بیان کرد: تا قبل از مسابقات، رقابتی با حریفان نداشتم اما با دیدن مسابقاتی که حریفان آسیایی در آن حضور داشتند آشنایی نسبی با آنها پیدا کردم، اما زمانی که در پیست تمرین کردند متوجه شدم آمادگی بسیار بهتری نسبت به سال های گذشته دارند. ما هم تمرینات بسیار سختی پشت سر گذاشتیم و با وجود زمان کم آمادگی مناسبی برای حضور در مسابقات داشتیم و در نهایت موفق به کسب یک مدال نقره در کانوی تک‌نفره و یک نقره دیگر در کانوی گروهی کسب کردم.

 

 


١٢:٣٥ - سه شنبه ٦ آذر ١٣٩٧ عدد : ٦٨١٩ تعداد نمایش : 138خروج