جدیدترین خبرهانسخه چاپي ارسال به دوست


   علیرضا جهان نما ورزشکار تیم ملی کایاک زیر۲۳ سال: پس از مدت ها تمرین مستمر بر سکوی آسیا ایستادم

   

ملی پوش آبهای آرام زیر 23 سال کشورمان با ابراز رضایت از نتایج کسب شده در ازبکستان گفت: بعد از سال ها تمرین مستمر، در نهایت موفق به کسب ۳ مدال خوش رنگ در میادین بین المللی شدم.
علیرضا جهان نما قایقران تیم ملی کایاک زیر ۲۳ سال مردان در گفت و گو با روابط عمومی فدراسیون قایقرانی گفت: پس از ۶ سال تمرینات مستمر به اردوی تیم ملی وارد شدم. از یکسال قبل که فهمیدم مسابقات زیر 23 سال در سطح آسیا قرار است برگزار شود، انگیزه ام چند برابر شد و تمرینات را با فشار بیشتری دنبال کردم.
وی ادامه داد: بعد از شرکت در تست انتخابی تیم ملی با عملکردی که داشتم به تیم راه یافتم.
ملی پوش کایاک زیر 23 سال کشورمان افزود: اردوی آمادگی بعد از عید و در اوایل بهار با ۱۶ ورزشکار آغاز شد و پس از پشت سر گذاشتن تمرینات سخت و پر فشار زیر نظر حسین ملکی و رضا رئیسی به آمادگی خوبی رسیدیم. البته اردو به اردو نفرات کاهش پیدا می کردند و خدا را شکر می کنم که توانستم تا آخر در جمع نفرات منتخب باقی بمانم که برای آن خیلی زحمت کشیده بودم.
وی ادامه داد: در پایان نیز تست انتخابی نهایی برای انتخاب ۴ قایقران اعزامی ازبکستان برگزار شد که من در جایگاه سوم قرار گرفتم.
قایقران مدال آور کشورمان با اشاره به شرکت در ۴ ماده مسابقات بیان کرد: برای حضور در مسابقات آبهای آرام قهرمانی زیر ۲۳ و جوانان آسیا ازبکستان به آماده ترین وضعیت جسمانی خود رسیدم و با وجود رقبایی مانند ازبکستان و قزاقستان موفق به کسب ۳ مدال خوش رنگ شدم که بهترین مدال ام، مدال طلا در کایاک دونفره ۲۰۰ متر همراه پوریا شریفی است.
جهان نما در پایان اظهار کرد: امیدوارم این موفقیتی که در اولین مسابقه بین المللی ام داشتم ادامه پیدا کند. برای رسیدن به این جایگاه تلاش زیادی کردم و حتما این تلاش را ادامه می دهم تا بتوانم بیش از این برای کشورم افتخارآفرین باشم.

 

 


١٤:١١ - چهارشنبه ٧ آذر ١٣٩٧ عدد : ٦٨٢٣ تعداد نمایش : 141خروج