جدیدترین خبرهانسخه چاپي ارسال به دوست


   به میزبانی هیات قایقرانی استان بوشهر؛ قهرمانی کشور جوانان و المپیاد استعدادهای برتر آبهای آرام آقایان برگزار شد

   

با برگزاری مسابقات فینال، نفرات برتر مسافت 1000 متر رقابت های قهرمانی کشور جوانان و المپیاد استعدادهای برتر آبهای آرام آقایان مشخص شد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون قایقرانی، مسابقات قهرمانی کشور جوانان و المپیاد استعدادهای برتر آبهای آرام آقایان به میزبانی هیات قایقرانی استان بوشهر 9 و 10 آذر ماه در مسافت های 1000 متر، 500 متر و 200 متر در رشته های کایاک و کانوکانادایی برگزار می شود. این رقابت ها با حضور 168 نفر از 14 استان اصفهان، فارس، بوشهر، زنجان، هرمزگان، همدان، گیلان، لرستان، قزوین، تهران، اردبیل، آذربایجان شرقی، مازندران و البرز در حال برگزاری است.
نتایج رقابت های مسافت 1000 متر به شرح زیر است:
در کانوکانادایی یکنفره مسافت 1000 متر جوانان عرفان زنده پی از بوشهر اول، سبحان بیرانوند از لرستان دوم و دانیال چشمه از تهران سوم شدند.
در کانوکانادایی یکنفره 1000متر رده سنی نونهالان عرفان نادری از همدان اول و ابوالفضل همت نیا از بوشهر دوم شدند.
در کانوکانادایی دونفره مسافت 1000 متر رده سنی نونهالان محمد پولاد تن و ابوالفضل همت نیا از بوشهر صاحب مدال طلا شدند.
در کایاک یکنفره 1000 متر رده سنی نو نهالان محمدرضا عمانی از اردبیل، سهراب دریا نورد از بوشهر و طاها کارگرپور از گیلان به ترتیب اول تا سوم شدند.
در کایاک دونفره 1000 متر رده سنی نونهالان سهراب دریانوردی و عبدوالعلی بلخیری
از بوشهر اول، صالح حسینی و حسین کیانی از هرمزگان دوم، پارسا مولایی و مانی میرزا سلطانی از قزوین سوم شدند.
در کانوکانادایی دونفره 1000 متر رده سنی جوانان عرفان زنده پی و علی زارعی از بوشهر اول، صبحان بیرانوند و علی رضا مهدوی از لرستان دوم و محمد شکوری و عرفان راستگو از گیلان سوم شدند.
در کایاک دونفره 1000 متر جوانان علیرضا مرادی و محمد سپه وند از لرستان اول، مهرشاد تنهایی و نوید مومنی از گیلان دوم و پارسا امیدوار و امیر نظام مطلع از تهران سوم شدند.
و در کایاک یک نفره 1000 متر جوانان ایلیا نادرنژاد از گیلان اول، علیرضا مرادی از لرستان دوم و آرمین حیدرزاده از تهران سوم شدند.
این مسابقات با برگزاری رقابت های مقدماتی و نیمه نهایی مسافت 500 متر ادامه داشت و فینال این مسافت ها فردا برگزار خواهد شد.
بر این اساس روز نخست مسابقات قهرمانی کشور جوانان و المپیاد آبهای آرام آقایان به میزبانی هیات قایقرانی استان بوشهر به پایان رسید.

 

 


١٥:٥٢ - جمعه ٩ آذر ١٣٩٧ عدد : ٦٨٢٥ تعداد نمایش : 357خروج