جدیدترین خبرها



نسخه چاپي ارسال به دوست


با قهرمانی استان لرستان؛ مسابقات قهرمانی کشور جوانان و المپیاد استعداد های برتر آقایان به پایان رسید

در ادامه مسابقات قهرمانی کشور جوانان و المپیاد استعداد های برتر آبهای آرام آقایان به میزبانی هیات قایقرانی استان بوشهر نفرات برتر مسافت 500 متر و 200 متر نیز مشخص شدند و با قهرمانی استان لرستان این مسابقات به پایان رسید.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون قایقرانی، مسابقات قهرمانی کشور جوانان و المپیاد استعداد های برتر آبهای آرام آقایان 9 و 10 آذرماه در مسافت 1000 متر و 500 متر و 200 متر در رشته کایاک و کانوکانادایی یک نفره و دو نفره به میزبانی هیات قایقرانی استان بوشهر برگزار شد.
امروز شنبه 10 آذرماه با برگزاری رقابت های فینال مسافت 500 متر این مسابقات ادامه داشت.
در کانوکانادایی دونفره 500 متر نونهالان حسام بابازاده و محمد عباسی از گیلان اول، محسن آقا محمدی و محمد پورجواد از آذربایجان شرقی دوم، امیرحسین دفاعی و امیر مهدی حسینی از بوشهر سوم شدند.
در کانوکانادایی یکنفره 500 متر نونهالان محمد عباسی از گیلان صاحب مدال طلا شد، ستار حبیب الله پور از مازندران و محسن آقا محمدی از آذربایجان شرقی به ترتیب دوم و سوم شدند.
در کانوکانادایی دونفره 500 متر جوانان سبحان بیرانوند و محمد مهدوی از لرستان اول، عرفان زنده پی و شایان حسینی از بوشهر دوم، محمد اسماعیلی و سینا شکوری از گیلان سوم شدند.
در کایاک دونفره 500 متر نونهالان داریوش محمدی و ماهان علی زاده از گیلان در جایگاه اول قرار گرفتند، بردیا پیروز نیا و حسین آسوده از تهران صاحب مدال نقره شدند و مهدی احمدی و آیدین محمدی از زنجان یه مدال برنز دست یافتند.
در کانوکانادایی یکنفره 500 متر جوانان عرفان زنده پی از بوشهر اول، سبحان بیرانوند از لرستان دوم و دانیال چشمه از تهران در جایگاه سوم قرار گرفت.
در کایاک یکنفره 500 متر جوانان علی رضا مرادی از لرستان اول، ایلیا نادرنژاد از گیلان دوم و محمد دهقان از بوشهر سوم شد.
در کایاک یکنفره 500 متر نونهالان علی رضا خمسه از لرستان، مهدی احمدی از زنجان و بردیا پیروز نیا از تهران به ترتیب اول تا سوم شدند.
در کایاک دونفره 500 متر جوانان مهرشاد تنهایی و ایلیا نادرنژاد از گیلان صاحب مدال طلا شدند، محمد نقدی سپهروند وعلی رضا مرادی از لرستان بر سکوی دوم ایستادن، پوریا علیمحمدی و کیان محمود زاده از تهران سوم شدند.
و درکانوکانادایی دونفره 200 متر جوانان عرفان زنده پی و علی زارعی از بوشهر، صبحان بیرانوند و علیرضا مهدوی از لرستان و دانیال چشمه و محمد مهدوی نیا از تهران به ترتیب اول تا سوم شدند.
در کایاک یکنفره 200 متر جوانان ایلیا نادرنژاد از گیلان اول، پارسا امیدوار از تهران دوم و علی رضا مرادی از لرستان سوم شد.
در کایاک دونفره 200 متر جوانان ایلیا نادرنژاد و مهرشاد تنهایی از گیلان قهرمان، محمد نقدی سپهوند و علی رضا مرادی از لرستان نائب قهرمان و پوریا علی محمدی و کیان محمود زاده از لرستان بر سکوی سوم ایستادن.
در کانوکانادایی یک نفره 200 متر جوانان عرفان زنده پی از بوشهر اول، سبحان بیرانوند از لرستان دوم و دانیال چشمه از تهران شوم شد.
بر این اساس تیم لرستان با 149 امتیاز قهرمان، تیم گیلان با 142 امتیاز نائب قهرمان شد و تیم بوشهر با 131 امتیاز در جایگاه سوم ایستاد.
به این ترتیب مسابقات قهرمانی کشور جوانان و المپیاد استعداد های برتر آقایان پس از مراسم اهدای مدال با حضور احمد گواری سرپرست فدراسیون قایقرانی و مراسم اختتامیه مسابقات با قهرمانی استان لرستان به پایان رسید.

 

 


٢٠:٥٦ - شنبه ١٠ آذر ١٣٩٧ عدد : ٦٨٢٧ تعداد نمایش : 296



خروج