جدیدترین خبرهانسخه چاپي ارسال به دوست


   با برگزاری رقابت های دور مقدماتی مسافت 1000 متر در دریاچه آزادی؛ مسابقات قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی آبهای آرام مردان آغاز شد

   

مسابقات قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی آبهای آرام مردان با برگزاری رقابت ها در دور مقدماتی و نیمه نهایی مسافت 1000 متر صبح امروز 28 آذر ماه به میزبانی دریاچه آزادی آغاز شد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون قایقرانی، مسابقات قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی آبهای آرام مردان طی 2 روز به میزبانی دریاچه آزادی برگزار می شود. روز نخست این رقابت ها صبح امروز با برگزاری رقابت های مقدماتی و نیمه نهایی کایاک و کانو یکنفره 1000 متر آغاز شد.
در دور مقدماتی کایاک یکنفره 1000 متر گروه اول علی آقامیرزایی از گیلان اول، سینا زهرایی از تهران دوم و کسری اشرفی از کردستان سوم شد، در گروه دوم احمدرضا طالبیان از اصفهان، پیمان قویدل از از گیلان و مهرشاد شریفی از مازندران به ترتیب اول تا سوم شدند، در گروه سوم طاهر افشار از کرمانشاه اول، صادق زمانی از گیلان دوم و علیرضا جهان نما از تهران سوم شد و در گروه چهارم امید احمدی از زنجان در جایگاه اول قرار گرفت، علی مولایی از تهران دوم شد و امیر آقامیرزایی از گیلان سوم شد.
در دور مقدماتی کانوکانادایی یکنفره 1000 متر گروه اول نبی رضایی از مازندران، زانا ساعدی از کردستان دوم و سلیم فخری از بوشهر سوم شد و در گروه دوم شاهو ناصری از کردستان اول، علی الماسی ار همدان دوم و عبدالرحمان بنی تمیم از بوشهر سوم شد.
در ادامه رقابت ها، مسابقات دور نیمه نهایی کایاک و کانوی یکنفره 1000 متر برگزار شد.
در دور نیمه نهایی کایاک یکنفره 1000 متر گروه اول علی آقامیرزایی، پیمان قویدل و صادق زمانی از گیلان اول تا سوم شدند، در گروه دوم احمدرضا طالبیان از اصفهان اول، علیرضا جهان نما و علی مولایی از تهران دوم و سوم شدند و در گروه سوم امید احمدی از زنجان اول، طاهر افشار از کرمانشاه دوم و مهرشاد شریفی از مازندران سوم شد.
در دور نیمه نهایی کانوکانادایی یکنفره 1000 متر عبدالله مشایخ از مازندران، مهرداد دانیالی از گیلان و یاسین قمری از همدان به ترتیب اول تا سوم شدند.
این رقابت ها بعد از ظهر امروز با برگزاری مسابقات فینال مسافت 1000 متر و صبح فردا با برگزاری رقابت های 200 متر ادامه پیدا خواهد کرد.

 

 


١٣:٤٧ - چهارشنبه ٢٨ آذر ١٣٩٧ عدد : ٦٨٤١ تعداد نمایش : 365خروج