جدیدترین خبرهانسخه چاپي ارسال به دوست


   عباس صیادی مربی تیم گیلان قهرمان مسابقات آبهای آرام مردان کشور: سطح مسابقات نسبت به این فصل از سال قابل قبول بود / با ترکیبی از بچه های با تجربه و جوان در رقابت ها شرکت کردیم

   

مربی تیم گیلان مقام نخست مسابقات قهرمانی کشور آبهای آرام مردان در خصوص این رقابت ها گفت: سطح مسابقات نسبت به این فصل از سال و تعداد شرکت کننده ها قابل قبول بود.
عباس صیادی ادامه داد: مسابقات در مواد المپیکی برگزار شد اما اگر قایقرانان در همه مواد رقابت می کردند و تعداد شرکت کننده ها بیشتر بود، کیفیت رقابت نیز بالا می رفت. اما باز هم همت مسئولین فدراسیون در برگزاری رقابت ها در این شرایط جای تقدیر دارد.
وی در خصوص شرایط آماده سازی تیم گیلان برای حضور در این رقابت ها بیان کرد: تمرینات ما در بندرانزلی برگزار شد و خدا را شکر شرایط آب و هوایی هم به نحوی بود که توانستیم تمرینات خوبی داشته باشیم. نکته مثبتی که باعث شد تمرینات بچه های ما به طور منظم برگزار شود، برگزاری اردوی تیم ملی ماراتن در انزلی بود که ورزشکاران گیلان را ترغیب می کرد تا در کنار بچه های تیم ملی تمرینات خود را انجام دهند و به سطح آمادگی مطلوبی برسند.
مربی با سابقه گیلان ملاک انتخاب نفرات تیم استان در مسابقات قهرمانی کشور را برگزاری تست انتخابی دانست و اظهار داشت: ما پیش از قهرمانی کشور یک انتخابی در استان داشتیم که به جز ورزشکاران مدال آور بازیهای آسیایی، بقیه در آن شرکت کردند و بهترین نفرات را به قهرمانی کشور آوردیم و خدا رو شکر توانستیم نتایج خوبی هم کسب کنیم.
صیادی در خصوص نتایج مسابقات قهرمانی کشور گفت: ما از مجموع 6 ماده صاحب 4 مدال طلا و 1 مدال نقره شدیم و از نتایج راضی هستیم. شاکله اصلی تیم ما در بخش کایاک بود که در هر 4 ماده کایاک مدال طلا کسب کردیم.
وی افزود: تیم ما ترکیبی از بچه های با تجربه و جوان بود که انگیزه جوانان در کنار تجربه بزرگ تر ها خصوصا مدال آوران بازی های آسیایی یعنی علی میرزایی و پیمان قوی دل یکی از عوامل مهم موفقیت ما بود.
صیادی در پایان تاکید کرد: باید از گواری به عنوان سرپرست فدراسیون تقدیر کنم که در این شرایط مسابقات قهرمانی کشور را برگزار کرد و باعث شد انگیزه ای بین بچه های قایقرانی ایجاد شود.

 

 


١٠:٤٣ - دوشنبه ٣ دی ١٣٩٧ عدد : ٦٨٤٦ تعداد نمایش : 245خروج