جدیدترین خبرهانسخه چاپي ارسال به دوست


   ناجی پیمان ضیایی رئیس هیات قایقرانی استان کرمانشاه: استعدادیابی در سطح گسترده ای انجام شده است / به دنبال ایجاد یک پیست استاندارد در استان هستیم

   

رئیس هیات قایقرانی استان کرمانشاه با بیان اینکه مجمع انتخاباتی ریاست هیات قایقرانی استان کرمانشاه تازه برگزار شده، گفت: در زمان شش ماهه ای که پشت سر گذاشتیم اجرائی شدن برنامه ها رضایت بخش بوده و هیات در فراهم کردن امکانات و زیر ساخت های مورد نیازش موفق بوده است.
ناجی پیمان ضیایی رئیس هیات قایقرانی استان کرمانشاه در گفت و گو با روابط عمومی فدراسیون قایقرانی گفت: هیات جدید قایقرانی کرمانشاه شش ماه است که کار خود را شروع کرده و در این زمان تغییراتی مانند جا به جا شدن دفتر هیات را داشتیم که به محل مناسب تر و بزرگتری منتقل شد و اتاق ها و امکانات مورد نیاز مانند سالن بدنسازی نیز دارد.
وی ادامه داد: 2 ماه پیش با همکاری اداره آموزش و پرورش استعدادیابی گسترده ای انجام شد و استعداد های علاقه‌مند کشف شد و در حال آموزش هستند. همچنین ورزشکاران فضای تمرینی حرفه ای نداشتند و تلاش هایی برای فراهم کردن پیست مناسب و حرفه ای برای قایقرانان استان که دارای عناوین بین المللی هستند کردیم. استان کرمانشاه از نظر منابع آبی مشکلی ندارد اما برای فعالیت در سدها نیاز به مجوز و همکاری آب منطقه ای دارد و در مراحل اولیه با موفقیت پشت سر گذاشته شد و در مرحله بستن قراردادها هستیم و پس از آن تجهیز کردن محل می توانیم تمرینات را ادامه دهیم.
رئیس هیات قایقرانی کرمانشاه افزود: در کشور فقط یک پیست استاندارد آبهای آرام وجود دارد و همه مسابقات تنها در دریاچه آزادی برگزار می شود، در برنامه های سال آینده به دنبال ایجاد یک پیست استاندارد هستیم که بتوانیم میزبان مسابقات مختلف حتی مسابقات قهرمانی آسیا باشیم.
ضیایی در خصوص فعالیت شهرستان ها افزود: تاکنون شهرستان های استان فعالیت خوبی نداشتند اما در برنامه های هیات راه اندازی شهرستان ها و رشد آن ها در بخش های مختلف از اهداف مهم و کلیدی است. در حال حاضر اسلام آباد غرب و پاوه نسبت به شهرستان های دیگر فعال تر هستند، هیات شهرستان گیلان غرب نیز راه اندازی شده و به زودی فعالیت اش را آغاز می کند و سد شهرستان سنقر نیز در حال آماده سازی است و هیات شهرستان به زودی می تواند فعالیت اش را آغاز کند.

 

 


١٩:٤٧ - دوشنبه ٨ بهمن ١٣٩٧ عدد : ٦٨٨٠ تعداد نمایش : 93خروج