جدیدترین خبرهانسخه چاپي ارسال به دوست


   به میزبانی دریاچه آزادی؛ تست انتخابی تیم ملی روئینگ مردان بزرگسالان برگزار شد

   

تست انتخابی تیم ملی روئینگ مردان امروز در پیست قایقرانی دریاچه آزادی در دو بخش سبک وزن و سنگین وزن برگزار شد و پس از انجام مسابقات فینال نفرات برتر مشخص شدند.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون قایقرانی، تست انتخابی تیم ملی روئینگ مردان جهت انتخاب نفرات برتر برای حضور موفق در مسابقات کسب سهمیه المپیک توکیو 2020 امروز 10 بهمن ماه در دریاچه آزادی تهران برگزار شد. این رقابت ها در مسافت 1000 متر و در دو بخش مقدماتی و فینال برگزار شد، در پایان پس از انجام مسابقات فینال نفرات برتر مشخص شدند.
در فینال B تک نفره سنگین وزن امیر آقازاده، آراد سلیمان پور، حسین سماکار از تهران اول تا سوم شدند.
در فینال A تک نفره سنگین وزن خشایار عباس آبادی، سیاوش سعیدی و حمیدرضا رضوانی از تهران در جایگاه اول تا سوم قرار گرفتند.
در فینال دونفره تک پارو فرهاد کربلایی قلی¬زاده و فرزاد کربلایی قلی¬زاده، میثم جوهری و وحید جوهری از آذربایحان غربی اول و دوم شدند و کژوان سلیمی و شیرزاد قادری از کردستان سوم شدند.
در فینال B تک نفره سبک وزن احسان زنگنه از کرمانشاه اول، آروین دیانتی از همدان دوم و حمیدرضا رنجبر از تهران سوم شد.
در فینال A تک نفره سبک وزن مهدی قپانوری، محمدرضا کریمی از تهران اول و دوم شدند و امیر علی صالحی از زنجان در جایگاه سوم قرار گرفت.
پس از برگزاری تست انتخابی تیم ملی روئینگ مردان بزرگسالان نفرات برتر مشخص شدند و به اولین اردوی تدارکاتی در قالب دو اردوی یک هفته ای به تمرینات ادامه خواهند داد که در پایان با برگزاری تست انتخابی نفرات برتر را انتخاب کرده و با نفرات محدود اردو های منسجم برگزار خواهد شد.

 

 


١٣:١١ - چهارشنبه ١٠ بهمن ١٣٩٧ عدد : ٦٨٨٥ تعداد نمایش : 331خروج