جدیدترین خبرهانسخه چاپي ارسال به دوست


   دور مقدماتی مسابقات قهرمانی کشور کانوپولو بانوان برگزار شد

   

روز نخست سومین دوره مسابقات قهرمانی کشور کانوپولو بانوان زیر 18 سال با برگزاری 15 رقابت در دور مقدماتی آغاز شد و با صدرنشینی مازندران در دور گروهی ادامه پیدا کرد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون قایقرانی، دور مقدماتی مسابقات قهرمانی کشور کانوپولو بانوان زیر 18 سال امروز 21 بهمن ماه به میزبانی هیات قایقرانی استان یزد برگزار شد و تیم های یزد، سیستان و بلوچستان، البرز، مازندران، خراسان رضوی و مرکزی در 15 بازی که به صورت دوره ای به مصاف هم رفتند.
در بازی اول تیم یزد 1 بر 4 مغلوب مازندران شد، خراسان رضوی 11 بر 1 سیستان و بلوچستان را شکست داد، مرکزی 6 بر 2 در مقابل البرز پیروز شد، سیستان و بلوچستان 0 بر 12 از یزد شکست خورد، مازندران 11 بر 0 البرز را کنار زد، مرکزی 6 بر 3 در برابر خراسان رضوی ایستاد، مازندران با 16 گل سیستان و بلوچستان را شکست داد، یزد با 1 گل از سد البرز عبور کرد، مازندران 11 بر 1 خراسان رضوی را مغلوب کرد، مرکزی با 7 گل بر سیستان و بلوچستان غلبه کرد، خراسان رضوی 2 بر 6 به یزد باخت، مازندران با 12 گل مرکزی را کنار زد، البرز 6 بر 0 سیستان و بلوچستان را شکست داد، یزد و مرکزی با 5 گل به تصاوی رضایت دادند و خراسان رضوی 1 بر 4 در مقابل البرز تسلیم شد.
در نهایت تیم های مازندران، یزد و مرکزی به ترتیب اول تا سوم شدند و تیم های البرز، خراسان رضوی و سیتان و بلوچستان در جایگاه چهارم تا ششم قرار گرفتند.
به این ترتیب در ادامه مسابقات قهرمانی کشور کانوپولو بانوان زیر 18 سال، فردا 22 بهمن ماه تیم های خراسان رضوی و سیستان و بلوچستان برای مقام‌های پنجم و ششم به مصاف هم می روند و در دور نیمه‌نهایی، مازندران مقابل البرز قرار می گیرد و یزد و مرکزی با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت.

 

 


٢٣:٣٣ - يکشنبه ٢١ بهمن ١٣٩٧ عدد : ٦٨٩٧ تعداد نمایش : 241خروج