جدیدترین خبرهانسخه چاپي ارسال به دوست


   سیدسلمان قاضی عسگر رئیس هیات قایقرانی استان اصفهان: حضور مدیری از جنس قایقرانی خواسته همه اعضای این خانواده بود/ سهرابیان قایقرانی را به روزهای خوب بر می گرداند

   

رئیس هیات قایقرانی استان اصفهان انتخاب سهرابیان به عنوان یکی از اعضای خانواده قایقرانی برای ریاست فدراسیون را امیدوارکننده دانست و اظهار داشت: انتخاب علیرضا سهرابیان به عنوان رئیس فدراسیون قایقرانی اتفاق مبارکی برای خانواده قایقرانی است چراکه با حضور او می توان دوباره با امیدواری به پیمودن پله های پیشرفت و ترقی این رشته پر مدال، تلاش کرد.
سیدسلمان قاضی عسگر در گفت و گو با روابط عمومی فدراسیون قایقرانی گفت: خانواده قایقرانی همیشه به دنبال حضور فردی توانمند از درون خود بوده، چون چنین فردی بهتر می تواند ورزشکاران، مربیان و همه اعضای این خانواده را درک و حمایت کند. حالا با انتخاب سهرابیان این اتفاق افتاده و روزهای روشنی در انتظار این رشته پرطرفدار خواهد بود.
وی ادامه داد: سهرابیان نه تنها مدیری موفق از خانواده قایقرانی است، بلکه ورزشکار ملی پوش این رشته بوده است و تحصیلات اش هم ورزشی است به علاوه سابقه مدیریت در فدراسیون را نیز در کارنامه خود دارد و این مسئله برای خانواده بزرگ قایقرانی بسیار خوش آیند است. او می تواند با حمایت خانواده این رشته و استفاده از افراد توانمند دانشگاهی برنامه های قایقرانی را برای درخشش در عرصه های داخلی و بین المللی به بهترین نحو اجرا کند.
رئیس هیات قایقرانی استان اصفهان افزود: اعضای مجمع قایقرانی نشان دادند که به یک مدیر ورزشی از خانواده قایقرانی اعتماد دارند و این فرد مشکلات و نیازهای این رشته را بهتر از هر فرد دیگری می داند و با ارائه برنامه های خود برای هدایت این فدراسیون و قسم به دست های پینه بسته قایقران های زحمت کش توجه و اعتماد همه را جلب کرد. ما نیز این انتخاب را محترم می شماریم و همه تلاشمان را برای حمایت و پیشرفت روز افزون این رشته ورزشی به کار خواهیم بست.
سلمان قاضی عسگر در پایان افزود: با حضور ایشان انتظارات از قایقرانی بالا رفته و البته بسیار امیدواریم که قایقرانی با حمایت بزرگان و متخصصان قایقرانی روزهای خوب گذشته را تکرار کند و شاهد پیشرفت چشم گیر و بیشتر این رشته در سطوح مختلف باشیم.

 

 


١٤:٢٥ - دوشنبه ١٣ اسفند ١٣٩٧ عدد : ٦٩٢٧ تعداد نمایش : 149خروج