جدیدترین خبرهانسخه چاپي ارسال به دوست


   دیدار مدیر تربیت بدنی نیروی دریایی ارتش با دکتر سهرابیان

   

ناخدا یکم ابوالفضل رمضانی مدیر تربیت بدنی نیروی دریایی ارتش دکتر سهرابیان رئیس فدراسیون قایقرانی دیدار کرد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون قایقرانی، تربیت بدنی نیروی دریایی ارتش یکی از ارگان های مرتبط با قایقرانی است و دو طرف می توانند با استفاده از ظرفیت های یکدیگر به عنوان دو نهاد آبی کارهای مهمی انجام دهند.
پس از انتخاب دکتر علیرضا سهرابیان به عنوان رئیس فدراسیون قایقرانی، ناخدا یکم ابوالفضل رمضانی مدیر تربیت بدنی نیروی دریایی ارتش با حضور در دریاچه آزادی با ایشان دیدار و گفت و گو کردند.
مدیر تربیت بدنی نیروی دریایی ارتش در این دیدار ضمن تبریک به مناسبت انتخاب شایسته دکتر سهرابیان گفت: در مجموعه تربیت بدنی نیروی دریایی آمادگی لازم را برای توسعه همکاری ها با فدراسیون قایقرانی داریم و این پتانسیل وجود دارد که پیش از گذشته فعالیت های هماهنگ تری داشته باشیم.
ناخدا یکم ابوالفضل رمضانی افزود: بسیار خرسندم که فردی از مجموعه قایقرانی و دانشگاهی سکان هدایت فدراسیون را به دست گرفته و این مهم موجبات رشد و توسعه قایقرانی را فراهم خواهد کرد.
در این دیدار که با حضور ناخدا یکم دکتر سهراب صادق رئیس هیات قایقرانی نیروی دریایی ارتش و ناوسروان انوش عباسی از مربیان تیم ملی قایقرانی و دبیر هیات قایقرانی نیروی دریایی ارتش برگزار شد، رئیس فدراسیون قایقرانی با تقدیر از حضور مسئولین تربیت بدنی نیروی دریایی گفت: حتما قایقرانی برای توسعه خود به حمایت دوستانی همچون شما نیاز دارد و بسیار خوشحالم که این آمادگی در نیروی دریایی ارتش وجود دارد.
دکتر علیرضا سهرابیان ادامه داد: در گذشته فدراسیون همکاری بسیار خوبی با نیروی دریایی داشته و ما نیز ضمن ادامه این همکاری ها، در زمینه های بیشتری فعالیت ها را گسترش خواهیم داد.
وی همچنین افزود: البته چند سالی است نیروی دریایی با حضور باشگاه ملوان در لیگ های قایقرانی، حمایت خوبی از ورزشکاران انجام داده است. امیدواریم این حضور ادامه پیدا کند و از این ظرفیت نیروی دریایی بهره ببریم.

 

 


١٥:٣٠ - چهارشنبه ٢٢ اسفند ١٣٩٧ عدد : ٦٩٣٨ تعداد نمایش : 203خروج