جدیدترین خبرهانسخه چاپي ارسال به دوست


   احمد گنجی رئیس هیات قایقرانی کهکیلویه و بویراحمد: برگزاری اردوهای ملی در استان ها توسعه قایقرانی را در پی خواهد داشت / با همکاری اداره کل آمادگی میزبانی اردوهای ملی را داریم

   

رئیس هیات قایقرانی استان کهکیلویه و بویراحمد با اشاره به میزبانی این استان در چند ماه گذشته گفت: استان ما شرایط مطلوبی برای میزبانی اردوهای قایقرانی دارد و با همکاری مسئولین استانی توانستیم رویدادهای مختلفی را برگزار کنیم.
احمد گنجی ادامه داد: میزبانی کمپ توسعه و گسترش اسلالوم، برگزاری 2 مرحله اردوی کانوپولو در استخر شهدا گچساران و برگزاری اردوی اسلالوم زیر 23 سال بانوان و مردان در رودخانه بشار یاسوج برنامه هایی بود که طی 2 ماه گذشته در کهکیلویه و بویراحمد اجرا شد.
وی درباره کمپ توسعه و گسترش اسلالوم بیان کرد: حدود 30 نفر از مربیان و ورزشکاران استان در این کمپ شرکت کردند و طی کمپ کارگاه برای مربیان انجام شد و ورزشکاران استعدادیابی شدند که ظرفیت مناسبی برای اسلالوم استان ایجاد شد.
گنجی افزود: در حاشیه کمپ دیداری با استاندار کهکیلویه و بویراحمد داشتیم و مربی فدراسیون جهانی تندیس اسلالوم که توسط بچه های هیات طراحی شده بود به ایشان اهدا کردند.
رئیس هیات قایقرانی کهکیلویه و بویراحمد در خصوص ساخت پیست اسلالوم در یاسوج اظهار داشت: در تلاش هستیم اولین پیست مصنوعی اسلالوم کشور را با حمایت فدراسیون و مسئولین استانی راه اندازی کنیم. خوشبختانه مکان یابی و تعیین اعتبار شده و به زودی با مشاوره فدراسیون این طرح اجرایی خواهد شد.
گنجی با اشاره به برنامه های نخبه گزینی استان گفت: هدف اصلی ما این است که در المپیک 2022 نوجوانان قایقران داشته باشیم. به همین منظور با حضور مربی اسلالوم 50 نفر از بچه های مستعد گزینش شدند که خرداد و تیرماه تمرینات خود را دنبال خواهند کرد تا در اولین گام در المپیاد استعدادیابی شرکت کنند.
وی از تشکیل تیم کانوپولو استان پس از برگزاری اردوی تیم ملی در گچساران خبر داد و گفت: با حضور تیم ملی کانوپولو در دو مرحله اردو در استان ما و برگزاری دوره مربیگری تیم کانوپولو استان در بخش بانوان و آقایان تشکیل شد و با همکاری اداره کل تجهیزات و قایق مورد نیاز آن ها خریداری خواهد شد تا خود را برای مسابقات قهرمانی کشور و لیگ این رشته آماده کنند.
گنجی با تقدیر از حمایت های رئیس فدراسیون اظهار کرد: جا دارد از توجه دکتر سهرابیان به استان ها و برگزاری اردوهای ملی در شهرستان ها قدردانی کنم. این کار موجب توسعه قایقران در استان ها می شود و نهایتا با ایجاد هیات های فعال پیشرفت این رشته را شاهد خواهیم بود.

 

 


١٧:٢٣ - دوشنبه ٢٣ ارديبهشت ١٣٩٨ عدد : ٧٠٠٤ تعداد نمایش : 33خروج