جدیدترین خبرهانسخه چاپي ارسال به دوست


   بازدید رئیس فدراسیون قایقرانی از اردوی تیم ملی در انزلی

   

علیرضا سهرابیان طی سفر به استان گیلان از اردوی تیم ملی در بندرانزلی و امکانات این استان بازدید کرد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون قایقرانی، تیم ملی کایاک زیر 23 سال و جوانان ایران در بندرانزلی اردو زده و علیرضا سهربیان رئیس فدراسیون قایقرانی طی سفر خود به استان گیلان از این اردو و امکانات قایقرانی استان بازدید کرد.
سهرابیان در این سفر به همراه حسن خسته بند نماینده مردم بندرانزلی در مجلس شورای اسلامی و رئیس هیات قایقرانی استان گیلان، از اردوی تیم ملی زیر 23 سال و جوانان بازدید کرد و با مربیان تیم ملی و ملی پوشان دیدار و گفت و گو داشت.
رئیس فدراسیون قایقرانی پس از آن ازهيات قايقرانى بندرانزلى، محل احداث پيست بين المللى قايقرانى و زمين كانوپولو در اسكله تفريحي انزلى نیز بازدید داشت.
بندرانزلی میزبان اولین اردوی تدارکاتی تیم ملی آبهای آرام آقایان زیر۲۳ و جوانان است که از سیزدهم اردیبهشت آغاز شده و تا دوم خرداد هم ادامه خواهد داشت.
انوش عباسی مربی، رضا رئیسی دستیار مربی و عباس صیادی سرپرست اردو هستند و امیر نظام مطلبی از تهران، علی محمدزاده و ایلیا نادرنژاد از گیلان، مهرشاد شریفی، علی طاهری و مصطفی علیخانی از مازندران در بخش جوانان و پوریا شریفی و فرید کیانی از تهران، محمد رضا صیاد مومن و امیر آقامیرزایی از گیلان در بخش زیر۲۳ سال زیر نظر کادرفنی تمرین می کنند.

 

 


٢١:٣٤ - پنج شنبه ٢٦ ارديبهشت ١٣٩٨ عدد : ٧٠١٤ تعداد نمایش : 126خروج