جدیدترین خبرهانسخه چاپي ارسال به دوست


   بازدید دبیر فدراسیون قایقرانی از دانشگاه شهید بهشتی

   

رضا صابونچی دبیر فدراسیون قایقرانی با حضور در دانشگاه شهید بهشتی با مسئولان این دانشگاه دیدار و گفت و گو داشت و از امکانات این دانشگاه نیز بازدید کرد. در این دیدار مقرر شد که فدراسیون قایقرانی و دانشگاه شهید بهشتی به زودی یک تفاهم نامه همکاری به امضا برسانند.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون قایقرانی، یکی از برنامه های اصلی فدراسیون تقویت ارتباط و همکاری با دانشگاه های کشور است که برهمین اساس رضا صابونچی دبیر فدراسیون با حضور در دانشگاه شهید بهشتی از امکانات این دانشگاه بازدید و با مسئولانش دیدار و گفت و گو داشت.
در این بازدید دبیر فدراسیون با دکتر صمد حاج جباری معاون دانشجویی دانشگاه شهید بهشتی دیدار داشت و در آن دو طرف به همکاری های بیشتر تاکید داشتند که براساس آن مقرر شد تا یک تفاهم نامه همکاری بین فدراسیون و دانشگاه به امضا برسد.
استفاده از تجهیزات و امکانات، برگزاری سمینارهای علمی پژوهشی و انجام فعالیت های علمی در زمینه قایقرانی از اصلی ترین بخش های این تفاهم است.
رضا صابونچی همچنین با دکتر علیرضا فارسی رئیس دانشکده تربیت بدنی دانشگاه شهید بهشتی نیز دیدار داشت و از امکانات ورزشی این دانشکده نیز بازدید کرد. همکاری های ورزشی و علمی فدراسیون و دانشگاه محور اصلی این دیدار و گفت و گو بود.
همچنین با توجه به حضور قایقرانی در سرفصل واحدهای درسی دانشجویان تربیت بدنی این تفاهم ایجاد شد که دانشجویان تربیت بدنی دانشگاه تهران بتوانند با استفاده از امکانات فدراسیون قایقرانی این واحد درسی را نیز پشت سر بگذارند و در قایقرانی فعالیت تخصصی داشته باشند.
دکتر صمد حاج جباری معاون دانشجویی دانشگاه شهید بهشتی با ابراز خرسندی از تقویت همکاری با فدراسیون قایقرانی تاکید کرد: هرچقدر فدراسیون های ورزشی با علم روز ورزش نزدیک باشند و ارتباط بین محیط علمی دانشگاه و فدراسیون ها بیشتر شود قطعا ورزش ایران رشد و پیشرفت خواهد داشت. هم اکنون افرادی دانشگاهی و علمی مسئولیت فدراسیون قایقرانی را برعهده دارد و به اهمیت این موضوع واقف هستند. ما نیز از این همکاری خوشحال هستیم و از تمام پتانسیل خود برای ورزش کشور از جمله قایقرانی بهره خواهیم برد.
دکتر رضا صابونچی دبیر فدارسیون نیز بیان کرد: استفاده از علم روز قایقرانی با استفاده از دانش دانشگاهیان کشور جزو برنامه های فدراسیون قایقرانی است. ما در تلاش هستیم که بتوانیم از تمامی پتانسیل ها برای پیشرفت استفاده کنیم و قطعا همکاری هرچه بیشتر فدراسیون قایقرانی با دانشگاه های تراز اول کشور اتفاقی خوب برای ورزش ما خواهد بود.
همچنین در این دیدار دکتر عماد حسینی مدیر تربیت بدنی دانشکده و دکتر محسن ابواقاسم پور مدیر دانشجویی دانشکده نیز حضور داشتند و درباره موارد مختلف همکاری با دبیر فدراسیون تبادل نظر انجام دادند.

 

 


١١:٠٥ - چهارشنبه ٢٢ خرداد ١٣٩٨ عدد : ٧٠٥٦ تعداد نمایش : 106خروج