جدیدترین خبرها

از سوی کنفدراسیون کانوئینگ آسیا؛ نیروانا اسدبیگی برای حضور در کمپ نخبه گزینی اسلالوم دعوت شد

نیروانا اسدبیگی قایقران جوان اسلالوم کشورمان از سوی کنفدراسیون کانوئینگ آسیا برای حضور در کمپ نخبه گزینی در تایلند دعوت شد.

تاریخ خبر: 1397/09/25 | متن کامل

مینا علی داد مربی قایقرانی استان سیستان و بلوچستان: برای اولین حضور تیم قایقرانی استان در مسابقات تلاش زیادی شد/ ظرفیت فعالیت بیشتر در استان وجود دارد

المپیاد استعدادهای برتر ورزشی قایقرانی اولین فرصت برای حضور قایقرانان استان سیستان و بلوچستان در مسابقات ملی قایقرانی بود. این تیم با 4 بانوی ورزشکار در رشته های اسلالوم و آبهای آرام برای نخستین بار در رقابت های قایقرانی شرکت کرده و اگرچه قایقرانان این استان موفق به کسب مدال نشدند اما تجربه ارزشمندی برای نونهالان سیستان و بلوچستان در رشته قایقرانی رقم خورد. مینا علی داد مربی اعزامی استان سیستان و بلوچستان به المپیاد قایقرانی از تلاش بسیار زیاد برای تشکیل تیم و و از میان برداشتن موانع متنوع برای فعالیت قایقرانی استان خبر داد و ابراز امیدواری کرد در آینده ای نزدیک سیستان و بلوچستان با نفرات بیشتر و درخشان تر در مسابقات قایقرانی ظاهر شود. مربی هیات قایقرانی استان سیستان و بلوچستان با اشاره به چالش هایی که برای مهیا کردن زیر ساخت مناسب، استعدادیابی و رشد و پرورش ورزشکاران نوجوان پشت سر گذاشته است گفت: پس تلاش های بسیار، موفق به اولین حضور ورزشکاران استان در مسابقات کشوری شدیم.

تاریخ خبر: 1397/09/14 | متن کامل
تاریخ خبر: 1397/09/11 | متن کامل

یاسمن رضاسلطانی ورزشکار تیم ملی اسلالوم جوانان: سطح مسابقات بالاتر از انتظار بود / کسب ۲ مدال نقره خستگی همه سختی ها را جبران کرد

قایقران تیم ملی اسلالوم با اشاره به زمان کم اردوها گفت: اگر زمان بیشتری برای تمرینات داشتیم می توانستیم نتایج بهتری کسب کنیم.

تاریخ خبر: 1397/09/06 | متن کامل

المپیاد استعدادهای برتر قایقرانی – دریاچه آزادی؛ مسابقات اسلالوم برگزار شد

مسابقات اسلالوم المپیاد استعدادهای برتر قایقرانی به میزبانی هیات قایقرانی استان تهران در دریاچه آزادی برگزار شد.

تاریخ خبر: 1397/09/04 | متن کامل

به میزبانی هیات قایقرانی استان تهران در دریاچه آزادی؛ المپیاد استعداد های برتر اسلالوم برگزار می شود

المپیاد استعداد های برتر ورزشی رشته اسلالوم در بخش بانوان و آقایان فردا یکشنبه 4 آذر ماه به میزبانی هیات قایقرانی استان تهران در دریاچه آزادی برگزار می شود.

تاریخ خبر: 1397/09/03 | متن کامل

امیر رضا نژاد ورزشکار تیم ملی اسلالوم: رقبا فراتر از حد انتظار بودند

قایقران تیم ملی اسلالوم کشورمان با اشاره به عنوان های کسب شده توسط نمایندگان کشورهای رقیب در سالهای گذشته گفت: سطح مسابقات بسیار بالا بود و با وجود شرایط نا مناسب موفق به کسب یک طلا و یک برنز شدم.

تاریخ خبر: 1397/09/03 | متن کامل

فرحناز امیر شقاقی نائب رئیس بانوان فدراسیون و سرپرست المپیاد استعدادهای برتر قایقرانی: با هدف جذب نوجوانان و نونهالان المپیاد را برگزار می کنیم

نائب رئیس بانوان فدراسیون و سرپرست المپیاد استعدادهای برتر قایقرانی، هدف از برگزاری مسابقات استعداد های برتر ورزشی را جذب قایقرانان نوجوان و نونهال بیان کرد و در این خصوص گفت: این استعدادیابی با رقابت قایقران ها در مسافت های بلند انجام می شود ضمن اینکه ورزشکارانی هم که دارای معیارهای مورد نظر در این رشته باشند انتخاب می شوند.

تاریخ خبر: 1397/08/30 | متن کامل

محمد مهدوی نیا ورزشکار تیم ملی اسلالوم: ایستادن بر سکوی قهرمانی آسیا خستگی همه سختی ها را از بین برد

قایقران جوان تیم ملی اسلالوم با اشاره به برگزاری مسابقات در پیست رودخانه کرج استان البرز گفت: مسابقه در پیستی که تمرین کردیم، یکی از مزیت های میزبانی مسابقات بود و در رقابت با حریفان باتجربه کمک خوبی بود.

تاریخ خبر: 1397/08/30 | متن کامل

به میزبانی هیات قایقرانی استان تهران در دریاچه آزادی؛ المپیاد استعدادهای برتر آبهای آرام بانوان و روئینگ بانوان و مردان برگزار می شود

المپیاد استعدادهای برتر ورزشی رشته های آبهای آرام بانوان و روئینگ بانوان و مردان فردا اول آذرماه در دریاچه آزادی به میزبانی هیات قایقرانی استان تهران برگزار می شود.

تاریخ خبر: 1397/08/30 | متن کامل