جدیدترین خبرهانسخه چاپي ارسال به دوست


   دومین دوره مسابقات آسیایی ام را تجربه کردم / نتایج خوب سال گذشته را تکرار کردیم

   

ملی پوش روئینگ جوانان ایران گفت: تمرینات سختی تحت نظر سولماز عباسی پشت سر گذاشتیم و مزد زحماتمان را با نتایجی که بدست آوردیم گرفتیم.
کیمیا زارعی نائب قهرمان مسابقات روئینگ قهرمانی جوانان آسیا کره جنوبی در گفت وگو با روابط عمومی فدراسیون قایقرانی عنوان کرد: از دی ماه سال گذشته برای آمادگی مسابقات قهرمانی جوانان آسیا در اردو حضور داشتیم. 2 اردو در سد ابهر پارو زدیم و ادامه تمرینات را در دریاچه آزادی برگزار کردیم اما پیست دریاچه آزادی برای روئینگ استاندارد نیست و ما با حریفانی رقابت کردیم که در پیست استاندارد با بهترین امکانات تمرین می کنند.
وی افزود: اما تمریناتی که در کمپ کنفدراسیون روئینگ آسیا یک هفته قبل از مسابقه در کره جنوبی داشتیم کمک زیادی کرد و باعث شد عملکرد بهتری در مسابقه داشته باشیم و توانستیم هم تست های 2000 متری که با ارگومتر شبیه سازی می کردیم را در پیست استاندار و به طور واقعی پارو بزنیم و هم با قایق چهارنفره تمرین کنیم.
این ملی پوش روئینگ جوانان با اشاره به کسب مدال نقره دونفره همراه با فروغ آقابالازاده گفت: دومین تجربه شرکت در مسابقات آسیایی ام بود و با تمام وجود برای گرفتن بهترین نتیجه تلاش کردیم اما سطح مسابقات بالا بود و رقبای با تجربه ای داشتیم که نمایندگان چین سخت ترین رقبای ما بودند اما من یک دوره دیگر در جوانان پارو خواهم زد و در تلاش هستم که سال آینده تمام حریفان خود را کنار بزنم و با پرچم کشور عزیزمان روی سکو قهرمانی بایستم.
کیمیا زارعی در پایان صحبت هایش گفت: در دوره قبلی که برای حضور در مسابقات روئینگ قهرمانی جوانان آسیا سنگاپور آماده می شدیم تمرینات خود را زیر نظر مربی رومانیایی انجام می دادیم که نتایج خوبی گرفتیم اما امسال با هدایت سولماز عباسی نه تنها از نظر فیزیکی برای مسابقات به آمادگی خیلی خوبی رسیدیم بلکه از نظر روانی هم آماده بودیم و مثل یک خواهر بزرگتر در هر شرایطی به ما کمک می کرد و تشکر ویژه ای می کنم از این مربی که هم قهرمان ملی و هم الگوی ما هست.

 

 


١٤:٠٠ - چهارشنبه ١٣ تير ١٣٩٧ عدد : ٦٥٩٣ تعداد نمایش : 280خروج