جدیدترین خبرهانسخه چاپي ارسال به دوست


   شرایط مناسبی برای میزبانی اردوها و مسابقات در استان فراهم است

   

هیات قایقرانی کهکیلویه و بویراحمد میزبان چهارمین مرحله اردوی تدارکایت تیم ملی اسلالوم زیر 23 سال و جوانان برای آمادگی و حضور موفق در مسابقات قهرمانی آسیا بود.
رئیس هیات قایقرانی کهکیلویه و بویراحمد و سرپرست اردو تیم ملی اسلالوم در یاسوج با اشاره به رضایت ملی پوشان از این اردو گفت: ما از شرایط موجود گزارشی برای فدراسیون قایقرانی ارسال کردیم و بعد از بازدید نماینده فدراسیون از امکانات و شرایط موجود در یاسوج با همکاری فدراسیون و اداره کل ورزش و جوانان استان زمینه برای میزبانی ملی پوشان فراهم شد.
احمد گنجی در ادامه بیان کرد: حضور ملی پوشان کمک زیادی به قایقرانی استان کرد، ورزشکاران ما با انگیزه بیشتری به تمرینات می آیند و مربیان ملی به پیشرفت بچه ها بسیار کمک کردند و به دانش مربیان استان افزودند، حضور ملی پوشان با استقبال مردم استان مواجه شد و استعدادهای بیشتری به سمت ورزش قایقرانی آمدند.
وی در خصوص بستر آبی استان کهیکلویه و بویراحمد گفت: خشکسالی باعث شده که رودخانه ما بیشتر از 50 متر آب نداشته باشه و رودخانه دیگری هم که از وضعیت بهتری بهرمنده فاصله زیادی از شهر دارد که دسترسی به آن را وقت گیر می کند اما برای حل این مشکل برنامه هایی داریم که با حمایت مسئولین اجرایی خواهد شد و از هفته اینده بازدید از مکان مورد نظر برای ساخت پیست استاندارد اسلالوم همراه اشرف رئیس کمیته اسلالوم فدراسیون انجام خواهد شد و تمام تلاشمان را برای ساخت یک پیست استاندارد اسلالوم در استان انجام می دهیم. امیدوارم سال های آینده نه تنها میزبان ملی پوشان، بلکه میزبان مسابقات داخلی و حتی بین المللی باشیم.
احمد گنجی در پایان صحبت هایش گفت: در حال حاظر با حمایت فدراسیون 4 شهرستان استان در قایقرانی فعالیت دارند، هیات های ده دشت، گچساران، سی سخت و یاسوج می باشد که امیدواریم سال های آینده هیات های دیگر شهرستان ها هم فعالیت خود را آغاز کنند و از امینی که حامی ما بودند و کمک به توسعه قایقرانی استان کردند و اشرف که زحمت بسیاری برای ما کشیدند و از همه عوامل و مسئولین سپاسگزار هستم.

 

 


١٤:٠٧ - شنبه ١٦ تير ١٣٩٧ عدد : ٦٥٩٥ تعداد نمایش : 275خروج