جدیدترین خبرهانسخه چاپي ارسال به دوست


کانوپولو جذابیت بازی‌ها را بالا می‌برد/ امیدوارم قهرمانی سال گذشته را در بازی‌های آسیایی تکرار کنیم

ملی‌پوش باسابقه تیم ملی کانوپولو شرایط آمادگی این تیم را مطلوب توصیف و بیان کرد: خوشحالیم که کانوپولو در بازی‌های آسیایی حضور دارد و این موضوع باعث بالا رفتن انگیزه کانوپولیست‌ها می‌شود و امیدواریم حضور کانوپولو در بازی‌های آسیایی قطعی و دائم شود.
محسن شیخلووند قایقران تیم ملی کانوپولو اعزامی به بازی‌های آسیایی در گفت و گو با روابط عمومی فدراسیون قایقرانی با توجه به اولین دوره برگزاری مسابقات کانوپولو در این رقابت‌ها گفت: اردوهای آمادگی زمان بندی شده را با برنامه ریزی و تمرینات سخت پشت سر گذاشتیم و هرچه به زمان برگزاری مسابقه نزدیک تر می شویم، شرایط آمادگی بهتر می شود.
وی افزود: آمادگی بدنی و روحی بهتری نسبت به سال گذشته داریم و شرایط مناسب تیم بسیار امیدوار کننده است. تیم ما سال گذشته با یک ترکیب دیگر قهرمان آسیا شدند و ما نیز با انگیزه همه تلاشمان را برای تکرار نتیجه سال گذشته می کنیم. در حال حاضر تیم با هفت قایقران تمرینات را ادامه می دهد اما شش ورزشکار به مسابقات اعزام می شوند.
شیخلووند ادامه داد: تجربه های بسیار خوبی در مسابقات قهرمانی آسیا دارم و با شناختی که از تیم‌ها دارم چین تایپه، ژاپن و سنگاپور کشور های قدرتمندی هستند اما سال گذشته با شکست این تیم ها موفق به کسب عنوان قهرمانی آسیا شدیم و امسال هم با هدف تکرار قهرمانی که اهمیت بسیار زیادی نسبت به مسابقات دیگر دارد به جاکارتا می‌رویم تا نام ایران به عنوان قهرمان اولین دوره رقابت های کانوپولو در بازی های آسیایی برای همیشه ثبت شود.
ملی پوش با تجربه کانوپولو شرایط بازی‌های آسیایی را نسبت به دیگر مسابقات متفاوت دانست و عنوان کرد: این بازی‌ها وضعیت خاص خود را دارد. تعداد بالای تیم‌های شرکت‌کننده نشان از اهمیت این مسابقات برای کشورها دارد ضمن اینکه قطعا کانوپولو به جذابیت بازی‌ها خواهد افزود.
شیخلووند در پایان چنین گفت: از همه مردم کشورم التماس دعا دارم تا بتوانیم نتیجه مورد نظر را کسب کنیم و سختی‌های بسیار را بدون در نظر گرفتن تمرینات از علاقه ای که به این ورزش دارم و برای هدف و بالا بردن پرچم ایران تحمل کردم، با امید به کسب نتیجه‌ای درخشان همه تلاشمان را می‌کنیم تا تاریخ ساز شویم چرا که سن ورزشی اجازه نمی‌دهد همیشه توان رقابت و افتخارآفرینی در میدان مسابقه را داشته باشی و با توجه به این موضوع همه تلاشم را می‌کنم تا با حمایت و دعاهای مردم عزیز و علاقه‌مندان به قایقرانی سال‌های آینده با گذشته‌ای درخشان به مربیگری و داوری در این رشته بپردازم.

 

 


١٨:٠٦ - پنج شنبه ١٨ مرداد ١٣٩٧ عدد : ٦٦٤٤ تعداد نمایش : 160خروج