جدیدترین خبرهانسخه چاپي ارسال به دوست


پریسا احمدی دارنده مدال برنز بازیهای آسیایی: رقابت ها در سطح جهانی بود

بانوی ملی پوش روئینگ کشورمان با اظهار بالا بودن سطح مسابقات گفت: رقابت بسیار سختی داشتیم و با اختلاف 1 ثانیه مدال طلا را از دست دادیم اما موفق به کسب مدال برنز شدیم.
پریسا احمدی پاروزن تیم ملی روئینگ در گفت و گو با روابط عمومی فدراسیون قایقرانی، با بیان بالا بودن سطح رقابت ها در پالمبانگ گفت: همراه مریم کرمی در قایق دو نفره به مصاف حریفان رفتیم و با نمایندگان کشورهای شرکت کننده ای که از آمادگی بسیار بالایی برخوردار بودند و در سطح جهانی حرفی برای گفتن داشتند برای کسب عنوان قهرمانی با تمام توان به رقابت پرداختیم.
وی ادامه داد: همان طور که انتظار داشتم سطح مسابقات در بازیهای آسیایی بسیار بالاتر از سایر مسابقات بود اما ما هم تمرینات بسیار سخت و پرفشاری نسبت به سالهای گذشته پشت سر گذاشتیم و با آمادگی بیشتری نسبت به مسابقات قهرمانی آسیا در پالمبانگ حضور یافتیم.
بانوی ملی پوش کشورمان با توجه به کسب مدال برنز بازیهای آسیایی جاکارتا افزود: بعد از عبور از خط پایان خیلی ناراحت بودم چون از زمان شروع مسابقه تا 1800 متر قایق اول بودیم و 200 متر آخر مدال طلا را با اختلاف 1 ثانیه از قایق چین و چند صدم ثانیه از قایق کره نقره را از دست دادیم و مدال برنز را کسب کردیم اما همین مدال هم برایم بسیار ارزشمند است و خداروشکر می کنم برای گرفتن جواب زحمات و سختی های این چند سال.
پریسا احمدی در پایان گفت: از همه افرادی که حامی و پشتیبان و مشوق من در این راه سخت بودند سپاس گزاری می کنم به از ویژه خوانواده و همسرم که اگر کمک، تشویق های آنها نبود نمی دانم چه پش می آمد.

 

 


١٢:١٤ - سه شنبه ٢٠ شهريور ١٣٩٧ عدد : ٦٧٢١ تعداد نمایش : 165خروج