صفحه اصلي|نقشه سايت
چهارشنبه ٠٢ خرداد ١٣٩٧اخبار
آخرين اخبار:
جستجو
آمار بازدید کنندگان
بازدیدکنندگان این صفحه: 3648795
بازدید کنندگان امروز: 650
کل بازدیدکنندگان: 11653694
بازدیدکنندگان آنلاین: 5
زمان بارگزاری صفحه: 0/0937 ثانيه
ساعت

اتوماسیون اداری 

 
 
 
 
اخبار > اردوی بسیار خوبی در رودخانه چالوس برگزار کردیم


نسخه چاپي ارسال به دوست


اردوی بسیار خوبی در رودخانه چالوس برگزار کردیم

تیم ملی اسلالوم مردان دور جدید تمرینات خود را در رودخانه پارک فین چالوس با حضور 4 ورزشکار تحت نظر مسعود خدایاری انجام می دهد. خدایاری که از این اردو کاملا اظهار رضایت می کند، امیدوار است از این پس اردوهای تیم ملی اسلالوم در این رودخانه برگزار شود.
سرمربی تیم ملی اسلالوم مردان با اشاره به مسابقات قهرمانی آسیای پیش رو در تایلند گفت: اردوها را در رودخانه چالوس با کیفیت بسیار مناسبی برگزار می کنیم و به امید خدا تا پیش از اعزام به مسابقات قهرمانی آسیا در اردو خواهیم بود.
مسعود خدایاری ضمن اعلام رضایت از اردوی تیم تحت نظرش در چالوس تصریح کرد: واقعا جای دارد از دکتر کیا حامی مالی اردوی تیم اسلالوم، پورکلهر رئیس هیات قایقرانی استان مازندران، قاسمپور رئیس هیات نوشهر و سلطانی رئیس هیات چالوس بابت برپایی این اردو تشکر و قدردانی داشته باشم.
وی افزود: خوشبختانه همه شرایط در اینجا مهیا است. محل تمرین بسیار مناسب هم در آبهای آرام و هم رودخانه و به علاوه سالن بدنسازی خیلی خوب که وضعیت را طوری فراهم کرده که بتوانیم تمرینات را به بهترین نحو به انجام برسانیم.
خدایاری در خصوص پارک فین و تمرین در رودخانه چالوس اظهار داشت: این رودخانه محل بسیار مناسبی برای تمرین است و شرایط برگزاری اردو را نیز دارد. الان ما تمریناتمان را در حد کمپ های اروپایی انجام می دهیم در حالی که در فصل زمستان رودخانه کم آب می شود و پس از عید و در بهار با بالا آمدن آب فوق العاده خواهد بود.
وی برپایی اردوی مناسب را در رودخانه چالوس مستلزم همکاری و هماهنگی ارگان های مختلف دانست و بیان کرد: خوشبختانه مسئولین در همه بخش ها در چالوس نشان دادند که به حمایت از قایقرانی و اسلالوم علاقه مند هستند و همکاری خوبی با فدراسیون دارند. با تقدیر از همه عوامل برپایی اردو، امیدوارم که این شرایط در چالوس ادامه پیدا کند چراکه برگزاری اردو های مناسب در این رودخانه می تواند زمینه پیشرف اسلالوم را فراهم کند.
خدایاری در پایان تاکید کرد: شرایط تمرینات بچه ها بسیار خوب بوده و در مدت باقی مانده نیز تلاش می کنیم تمرینات را به بهترین نحو دنبال کنیم و امیدوارم بتوانیم نتیجه قابل قبولی در مسابقات قهرمانی آسیا بدست آوریم.

 

 


١٤:١٤ - سه شنبه ١٤ دی ١٣٩٥ عدد : ٥٩٥١ تعداد نمایش : 307خروج