صفحه اصلي|نقشه سايت
پنج شنبه ٣١ خرداد ١٣٩٧اخبار
آخرين اخبار:
جستجو
آمار بازدید کنندگان
بازدیدکنندگان این صفحه: 3653446
بازدید کنندگان امروز: 1050
کل بازدیدکنندگان: 11690090
بازدیدکنندگان آنلاین: 7
زمان بارگزاری صفحه: 0/0781 ثانيه
ساعت

اتوماسیون اداری 

 
 
 
 
اخبار > استعدادیابی قایقرانی نوجوانان تا کسب سهمیه و حضور موفق در المپیک نوجوانان ادامه پیدا می کند


نسخه چاپي ارسال به دوست


استعدادیابی قایقرانی نوجوانان تا کسب سهمیه و حضور موفق در المپیک نوجوانان ادامه پیدا می کند

مسئول برگزاری طرح مشترک استعدادیابی قایقرانی نوجوانان با اشاره به طرح AWS گفت: طرح ورزش های متکی به آب را با تاکید بر ارزش منابع آبی سال گذشته با همکاری کمیته ملی المپیک به کمیته بین المللی المپیک ارائه دادیم که مورد تایید این کمیته قرار گرفت و مقرر شد در سال جاری اجرا شود.
کتایون اشرف ادامه داد: این طرح شامل 2 پروژه پرورش مربی و استعدادیابی قایقرانان نخبه است که با حمایت کمیته بین المللی المپیک و زیر نظر کمیته ملی المپیک کشورمان توسط فدراسیون قایقرانی اجرا خواهد شد.
وی هدف از این طرح را در کوتاه مدت کسب سهمیه و حضور موفق در المپیک نوجوانان بوئینس آیرس عنوان کرد و افزود: انجام این طرح در قالب 3 کمپ بزرگ با حضور 60 ورزشکار و 20 مربی نخبه سراسر کشور در رشته های المپیکی کانواسپرینت، کانواسلالوم و روئینگ انجام خواهد شد.
اشرف رشد قهرمانانی با منش قهرمانی و داشتن مربی های توانا را هدف اصلی این اردوهای ورزشی دانست و تصریح کرد: در این کمپ ها علاوه بر انتقال اطلاعات ورزشی به مربی ها و بالا بردن توان ورزشکاران کارگاه هایی حول محور ارزش های المپیکی یعنی ورزش پاک یا ضد دوپینگ، آشنایی با الگوهای المپیکی، حفاظت از محیط زیست، دوستی و همبستگی و برابری جنسیتی با در نظر گرفتن ارزش های اجتماعی خواهد بود و در انتهای هر دوره مسابقاتی با فرمت المپیک نوجوانان و با حضور داوران هر 3 رشته برای رتبه بندی قایقرانان برگزار خواهد شد.
رئیس کمتیه اسلالوم از ادامه طرح استعدادیابی رشته های قایقرانی برای بازیهای المپیک نوجوانان، تا سال 2018 و کسب سهمیه در استان ها طبق برنامه حساب شده خبر داد و تاکید کرد: این طرح به واسطه حضور و همکاری مسئولین، قایقرانان و مربیان 3 رشته المپیکی روئینگ و کانواسپرینت و کانو اسلالوم و پرداختن به پرورش در کنار آموزش برای ورزشکاران و همچنین آموزش مربیان با حضور مدرس و کارشناسان خبره فدراسیون های جهانی انجام خواهد شد.
اشرف بیان کرد: کمیته بین المللی المپیک این طرح را منحصر به فرد و ویژه کرده و در صورت اجرای دقیق می تواند به عنوان الگوی مناسب برای دیگر کشورها معرفی شود.
وی استفاده از منابع داخلی را نقطه قوت طرح استعدادیابی رشته های قایقرانی دانست و ادامه داد: با افتخار باید بگویم که در این کمپ از قایق های ساخت ایران استفاده خواهد شد
اشرف در پایان خاطرنشان کرد: با ایمانی که با جوانان ایرانی داریم با برنامه ریزی حساب شده و قابلیت های طبیعی کشورمان برای برگزاری مسابقات در سطح ملی و بین المللی و حمایت مدیریت فدراسیون شاهد موفقیت های بزرگی خواهیم بود.

 

 


٠٩:٠٢ - شنبه ١٩ فروردين ١٣٩٦ عدد : ٦٠٧٦ تعداد نمایش : 573خروج