صفحه اصلي|نقشه سايت
پنج شنبه ٣١ خرداد ١٣٩٧اخبار
آخرين اخبار:
جستجو
آمار بازدید کنندگان
بازدیدکنندگان این صفحه: 3653441
بازدید کنندگان امروز: 1036
کل بازدیدکنندگان: 11690076
بازدیدکنندگان آنلاین: 8
زمان بارگزاری صفحه: 0/0781 ثانيه
ساعت

اتوماسیون اداری 

 
 
 
 
اخبار > رئیس انجمن جهانی کایت بردینگ به ایران آمد


نسخه چاپي ارسال به دوست


رئیس انجمن جهانی کایت بردینگ به ایران آمد

رئیس انجمن جهانی کایت بردینگ به منظور دیدار با مسئولین ورزش و بازدید از انجمن کایت بردینگ ایران به جزیره کیش سفر کرد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون قایقرانی ایران، میرکو بابینی رئیس انجمن جهانی کایت بردینگ IKA امروز 20 فروردین ماه به منظور انجام دیدار رسمی و مذاکرات با مقامات ورزشی ایران از طریق فرودگاه بین المللی کیش وارد این جزیره شد و مورد استقبال حمید شمالی سرپرست انجمن کایت بردینگ فدراسیون قایقرانی قرار گرفت.
بابینی که علاوه بر ریاست انجمن جهانی کایت بردینگ، بنیان گذار و ریاست انجمن کایت بردینگ ایتالیا است در این سفر چند روزه علاوه بر بازدید از روند برگزاری دوره مربیگری کایت بردینگ و پتانسیل ها و امکانات کایت بردینگ جزیره زیبای کیش، در دیدارهای جداگانه با ریاست فدراسیون قایقرانی ایران، سرپرست کمیته کایت بردینگ و همچنین مسئولین سازمان منطقه آزاد کیش در خصوص راهکارهای گسترش مناسبات و همکاری های دو جانبه و چند جانبه در حوزه های منطقه ای و بین المللی به منظور توسعه این رشته در ایران و خاورمیانه به بحث و تبادل نظر خواهد پرداخت.
رشته کایت بردینگ یکی از رشته های زیر مجموعه فدراسیون جهانی بادبانی است که از سال 1394 رسما به مجموعه خانواده فدراسیون قایقرانی ایران اضافه شده است. فدراسیون قایقرانی ایران شصت و پنجمین عضو رسمی انجمن جهانی کایت بردینگ است.

 

 


٠٨:٤٧ - يکشنبه ٢٠ فروردين ١٣٩٦ عدد : ٦٠٧٧ تعداد نمایش : 389خروج