صفحه اصلي|نقشه سايت
پنج شنبه ٣١ خرداد ١٣٩٧اخبار
آخرين اخبار:
جستجو
آمار بازدید کنندگان
بازدیدکنندگان این صفحه: 3653443
بازدید کنندگان امروز: 1042
کل بازدیدکنندگان: 11690082
بازدیدکنندگان آنلاین: 6
زمان بارگزاری صفحه: 0/0938 ثانيه
ساعت

اتوماسیون اداری 

 
 
 
 
اخبار > هدف مهم ما کسب سهمیه المپیک نوجوانان است


نسخه چاپي ارسال به دوست


هدف مهم ما کسب سهمیه المپیک نوجوانان است

مربی تیم ملی روئینگ بانوان روئینگ جوانان و نوجوانان از برگزاری برنامه استعدادیابی روئینگ به منظور جذب روورهای نوجوان برای المپیک نوجوانان خبر داد.
سولماز عباسی بیان کرد: با توجه به شباهت هایی که شاخص های استعدادیابی رشته روئینگ با والیبال دارد، با هماهنگی که با فدراسیون والیبال داشتیم، 20 ورزشکار نوجوان استعدادیابی شده توسط کمیته استعدادیابی آن فدراسیون را جهت آشنایی با رشته روئینگ و ارزیابی شرایطشان دعوت کردیم.
وی ادامه داد: این ورزشکاران همگی متولد سالهای 79 و 80 از استان های تهران و البرز هستند و امیدواریم نفرات قابل قبولی برای شروع روئینگ در بین آن ها باشد.
عباسی در خصوص روند تمرینات تیم ملی روئینگ جوانان و نوجوانان گفت: از 7 فروردین تمرینات را آغاز کردیم و مهم ترین تغییری که در این مرحله از اردو داشتیم، استفاده از پیشنهادات جیوگانیگ سرمربی جدید تیم ملی روئینگ بود. به طور مرتب شرایط تمرینی را با وی چک می کردم و طبق برنامه او پیش رفتیم.
وی ادامه داد: پس از تعطیلات عید تمرینات استقامت در قدرت را انجام می دهیم. تاکنون تمرینات در دریاچه آزادی انجام شده و در حال حاضر از نظر شرایط و امکانات اینجا برای ما بهترین محل است اما قطعا تمرین در مسافت طولانی تر کمک زیادی به ما خواهد کرد. البته کمیته در حال پیگیری است که بتوانیم تمرینات را در پشت یکی از سدها ادامه دهیم تا تمرینات بهتری انجام شود.
عباسی در خصوص مسابقات کسب سهمیه المپیک نوجوانان اظهار داشت: این مسابقات نیمه دوم مهرماه همزمان با مسابقات قهرمانی روئینگ جوانان آسیا برگزار می شود. 2 ارنج تکنفره و دونفره تک پارو در آسیا داریم و از بین بچه ها بهترین نفرات در این 2 ماده ارنج می شوند. بچه های دیگر هم در دیگر مواد مسابقات جوانان شرکت خواهند کرد.
مربی تیم ملی روئینگ در پاسخ به این سوال که آیا از نفراتی که جدیدا استعدادیابی می شوند نیز در ترکیب استفاده خواهید کرد؟ تصریح کرد: با توجه به زمان کمی که داریم اگر واقعا ورزشکار نخبه ای پیدا کنیم استفاده خواهیم کرد اما در حالت طبیعی مدت آموزش ورزشکاران زمان بیشتری از ما خواهد گرفت.
وی درباره حضور در مسابقات پیش از قهرمانی آسیا عنوان کرد: خوب مهمترین مسابقه قبل از قهرمانی آسیا، قهرمانی جهان است که البته باید ببینیم نظر کمیته برای حضور یا عدم حضورمان چیست. اما به اعتقاد من این مسابقات بسیار مهم است به دلیل اینکه هم بچه ها ضمن کسب تجربه، سطح خود را می سنجند و هم بالاخره هرچند کم اما شانس کسب سهمیه المپیک نوجوانان نیز در آنجا وجود دارد.
عباسی در پایان در خصوص برنامه مرحله بعد اردو تاکید کرد: با توجه به محدودیت هایی که در زمان امتحانات بچه ها داریم پس از استراحتی کوتاه از اول اردیبهشت ماه دور جدید تمرینات را آغاز می کنیم.

 

 


١١:٥٦ - دوشنبه ٢٨ فروردين ١٣٩٦ عدد : ٦٠٨٢ تعداد نمایش : 393خروج