صفحه اصلي|نقشه سايت
چهارشنبه ٠٥ تير ١٣٩٨اخبار
آخرين اخبار:
جستجو
آمار بازدید کنندگان
بازدیدکنندگان این صفحه: 3695074
بازدید کنندگان امروز: 1161
کل بازدیدکنندگان: 12180288
بازدیدکنندگان آنلاین: 41
زمان بارگزاری صفحه: 0/1094 ثانيه
ساعت

اتوماسیون اداری 

 
 
 
 
اخبار > پیام تبریک رئیس فدراسیون قایقرانی به مناسبت روز جهانی صلیب سرخ و هلال احمر


نسخه چاپي ارسال به دوست


   پیام تبریک رئیس فدراسیون قایقرانی به مناسبت روز جهانی صلیب سرخ و هلال احمر

   

علیرضا سهرابیان رئیس فدراسیون قایقرانی طی پیامی روز جهانی صلیب سرخ و هلال احمر را تبریک گفت.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون قایقرانی، 18 اردیبهشت به نام روز جهانی صلیب سرخ و هلال احمر نام گذاری شده است. رئیس فدراسیون قایقرانی نیز ضمن قدردانی از زحمات عزیزان هلال احمر در تمام حوادث خصوصا سیل اخیر، طی پیامی روز جهانی صلیب سرخ و هلال احمر را تبریک گفت. در پیام علیرضا سهرابیان آمده است:
«صلح، نماد نوع دوستی و همزیستی مسالمت آمیز است و جمعیت هلال احمر پیام آور این الگوی ارزشمند در عرصه بین المللی و گویای حقِ حیات قائل شدن برای هر ایده و عقیده ای است.
آنها با به خطرانداختن جان و هستی خود، برای نجات انسان در هر نقطه ای از جغرافیای عالم تلاش کرده و نسبت به بهبود اوضاع جسمانی و روحی آسیب دیدگان از هر طبقه و گروهی اهتمام می ورزند.
هلال احمر جمهوری اسلامی ایران با بکارگیری نیروهای متعهد و تربیت انسانهای فداکار و ایثارگر می کوشد که سفیر صلح و دوستی و فرشته نجات مصدومین و گرفتارانی باشد که در شرایط دشوار و ناگوار زندگی در چنگال حوادث گرفتار می شوند.
امسال نیز در نخستین روزهای نوروز 98 حوادث تلخی در کشور عزیزمان از شمال تا جنوب اتفاق افتاد که به یاری مردم غمخوار و نوع دوستی نهادهای مختلف با همت دوستان ما در مجموعه هلال احمر جمهوری اسلامی بسیاری از مشکلات در شرایط سخت مرتفع گردید.
جا دارد به مناسبت روز جهانی صلیب سرخ و هلال احمر ضمن عرض تبریک به همه عزیزان دست اندرکار این مجموعه خدوم، از زحمات هلال احمر جمهوری اسلامی در یاری رسانی به هموطنانمان تشکر و قدردانی داشته باشم.

علیرضا سهرابیان مقدم
رئیس فدراسیون قایقرانی»

 

 

 


١٣:٤١ - چهارشنبه ١٨ ارديبهشت ١٣٩٨ عدد : ٦٩٩٩ تعداد نمایش : 83خروج