صفحه اصلي|نقشه سايت
چهارشنبه ٠٥ تير ١٣٩٨اخبار
آخرين اخبار:
جستجو
آمار بازدید کنندگان
بازدیدکنندگان این صفحه: 3695093
بازدید کنندگان امروز: 1240
کل بازدیدکنندگان: 12180367
بازدیدکنندگان آنلاین: 15
زمان بارگزاری صفحه: 0/1250 ثانيه
ساعت

اتوماسیون اداری 

 
 
 
 
اخبار > حضور وزیر ورزش جمهوری آذربایجان در فدراسیون قایقرانی


نسخه چاپي ارسال به دوست


   حضور وزیر ورزش جمهوری آذربایجان در فدراسیون قایقرانی

   

وزیر ورزش جمهوری آذربایجان با حضور در دریاچه آزادی و فدراسیون قایقرانی با رئیس فدراسیون دیدار و گفت و گو کرد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون قایقرانی، وزیر ورزش کشور آذربایجان که صبح امروز برای دیدار و گفت و گو با مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان و رضا صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک کشورمان به ایران آمده بود با حضور در مجموعه ورزشی آزادی با علیرضا سهرابیان رئیس فدراسیون قایقرانی نیز دیدار و گفت گو کرد و از دریاچه آزادی و امکانات فدراسیون نیز بازدیدی انجام داد.
آزاد رحیم اف وزیر ورزش جمهوری آذربایجان به همراه سفیر این کشور با حضور در دریاچه آزادی با علیرضا سهرابیان دیدار و گفت و گو داشت. رحیم اف در این دیدار از دریاچه آزادی یکی از بهترین مجموعه های آبی قاره به حساب می آید نیز بازدید کرد و در کنار ملی پوشان حاضر در تمرین حضور پیدا کرد.
در این دیدار وزیر ورزش جمهوری آذربایجان با تمجید از امکانات فدراسیون قایقرانی ابراز تمایل کرد تا فدراسیون های قایقرانی دو کشور طی یک تفاهم نامه بتوانند همکاری های گسترده ای در رشته های ورزشی مختلف از جمله کانویینگ، روئینگ و بادبانی داشته باشند.
علیرضا سهرابیان نیز با اشاره به امکانات و بستر مناسب ایران در رشته قایقرانی از توانایی فدراسیون برای ایجاد یک تفاهم نامه مشترک بین دو کشور اشاره کرد.
همچنین با نظر وزیر ورزش جمهوری آذربایجان، فدراسیون قایقرانی ایران پیشنهادهایی برای ایجاد تفاهم نامه بین قایقرانی دو کشور به آزاد رحیم اف ارائه کرد تا او پس از بررسی با فدراسیون قایقرانی آذربایجان برای ثبت تفاهم نامه بین دو کشور اقدام کند.

 

 


١٩:٢١ - دوشنبه ٢٣ ارديبهشت ١٣٩٨ عدد : ٧٠٠٥ تعداد نمایش : 142خروج