صفحه اصلي|نقشه سايت
چهارشنبه ٠٥ تير ١٣٩٨اخبار
آخرين اخبار:
جستجو
آمار بازدید کنندگان
بازدیدکنندگان این صفحه: 3695068
بازدید کنندگان امروز: 1122
کل بازدیدکنندگان: 12180249
بازدیدکنندگان آنلاین: 11
زمان بارگزاری صفحه: 0/1563 ثانيه
ساعت

اتوماسیون اداری 

 
 
 
 
اخبار > مرتضی قاطع رئیس هیات قایقرانی اردبیل: نگاه فدراسیون به استان ها مثبت است / امکانات خوبی در اختیار ملی پوشان قرار دادیم


نسخه چاپي ارسال به دوست


   مرتضی قاطع رئیس هیات قایقرانی اردبیل: نگاه فدراسیون به استان ها مثبت است / امکانات خوبی در اختیار ملی پوشان قرار دادیم

   

رئیس هیات قایقرانی استان اردبیل که میزبان اردوی تیم ملی آبهای آرام است با اشاره به فعال شدن استان ها در این رشته گفت: نگاه فدراسیون به استان ها مثبت است و همین مساله باعث توسعه این رشته در کشور خواهد شد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون قایقرانی، مرتضی قاطع رئیس هیات قایقرانی استان اردبیل درباره شرایط تمرینی ملی پوشان آبهای آرام در این استان اظهار کرد: با شروع اردوها ملی پوشان زیر نظر کادرفنی تمرین های خود را شروع کردند و تلاش ما نیز این بود که بتوانیم بهترین امکانات را در اختیار بهترین های قایقرانی کشور قرار بدهیم. تمرین های خوبی نیز پشت سر می گذارند و وضعیت خوبی دارند.
سرپرست اردوهای تیم ملی آبهای آرام در استان اردبیل ادامه داد: در کنار اردوهای تیم ملی این فرصت نیز مهیا شد که علاقه مندان به قایقرانی نیز فعالیت مناسبی داشته باشند. استعدادیابی خوبی در استان انجام داده بودیم و ورزشکاران زیر 12 سال ما نیز زیر نظر مربیان ملی تمرین می کنند.
او افزود: واقعا مربیان ملی ما وقت می گذارند و با اینکه درگیر تمرینات تیم ملی هستند در زمان های استراحت خود با این نوجوانان کار می کنند و این باعث ایجاد یک انگیزه خوب در سطح استان شده است.
قاطع با اشاره به برگزاری اردوهای ملی در استان های کشور تصریح کرد: برگزاری اردوهای ملی در استان ها باعث ایجاد یک فضای مثبت در بین علاقه مندان به ورزش می شود. حضور قایقران ها در اردبیل اتفاق خوبی برای ما بود و اکنون علاقه مندان به این رشته با یک انگیزه مضاعف تمرین می کنند. خدا را شکر که مدیر کل ورزش و جوانان استان و رئیس اداره شهرستان نیز تمام قد از ما حمایت می کنند.
او ادامه داد: پتانسیل بالای اردبیل باعث شده که مسئولان ورزش استان حمایت خود را دو چندان کنند و حتی قول مساعدت داده اند تا هیات استان بتواند کمبودهایش را در قایقرانی از بین ببرد. این حمایت ویژه باعث بالا رفتن سطح کیفی قایقرانی استان خواهد شد.
رئیس هیات قایقرانی استان اردبیل با اشاره به نگاه مثبت فدراسیون به استان ها تصریح کرد: خدا را شکر که یک مدیر از جنس قایقرانی سکان دار هدایت این رشته شده است. نگاه مثبت آقای سهرابیان به هیات ها مشهود است و قطعا نتیجه اش را در سال های بعد خواهیم دید.
قاطع افزود: این نگاه مثبت به استان ها و فعال کردن قایقرانی در سطح کشور اتفاق بزرگی است و باعث می شود که از تمام پتانسیل کشور برای این رشته پرمدال استفاده کنیم. قایقرانی توانایی و پتانسیل زیادی دارد و هر زمان که از آن حمایت ویژه شده توانسته پاسخ اعتماد و توجه ها بدهد. خوشحالم که وزارت ورزش و جوانان و کمیته ملی المپیک هم تمام قد در کنار فدراسیون هستند.
رئیس هیات قایقرانی استان اردبیل با اشاره به شرایط این رشته در استان های کشور گفت: هرچقدر استان ها توسعه پیدا کنند قایقرانی کشور بزرگ تر و قوی تر می شود. نگاه به استان ها مثبت است و قطعا ما نیز تلاش می کنیم که در کنار فدراسیون برای توسعه هر چه بیشتر قایقرانی تلاش کنیم. قطعا با تقویت زیرساخت ها می توانیم تعداد ورزشکاران بیشتری پرورش بدهیم و باعث رشد و شکوفایی قایقرانی شویم.

 

 


١١:٠٠ - چهارشنبه ٢٥ ارديبهشت ١٣٩٨ عدد : ٧٠١٠ تعداد نمایش : 67خروج