صفحه اصلي|نقشه سايت
چهارشنبه ٠٥ تير ١٣٩٨اخبار
آخرين اخبار:
جستجو
آمار بازدید کنندگان
بازدیدکنندگان این صفحه: 3695091
بازدید کنندگان امروز: 1237
کل بازدیدکنندگان: 12180364
بازدیدکنندگان آنلاین: 15
زمان بارگزاری صفحه: 0/1094 ثانيه
ساعت

اتوماسیون اداری 

 
 
 
 
اخبار > الیاس اقلیمی مربی تیم ملی کانوکانادایی: شرایط خوبی در اردبیل داریم / تا حد زیادی به اهداف تمرینی مان دست پیدا کردیم


نسخه چاپي ارسال به دوست


   الیاس اقلیمی مربی تیم ملی کانوکانادایی: شرایط خوبی در اردبیل داریم / تا حد زیادی به اهداف تمرینی مان دست پیدا کردیم

   

مربی تیم ملی کانوکانادایی درباره تمرینات این تیم در دریاچه شورابیل اردبیل گفت: شورابیل یکی از بهترین پیست های قایقرانی کشور است و تاکنون توانستیم تمرینات بسیار خوبی داشته باشیم و تا حد زیادی عقب ماندگی فصل زمستان جبران شد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون قایقرانی، اردوی تیم ملی آبهای آرام بزرگسالان در دریاچه شورابیل اردبیل در حال برگزار است و الیاس اقلیمی مربی کانوکانادایی به همراه 3 قایقران خود تمرینات را دنبال می کند. او معتقد است تیمش تمرینات خوبی در شورابیل داشته و علاوه بر شرایط تمرینی، اردبیل اردوی خوبی از نظر امکانات را میزبانی کرده است.
الیاس اقلیمی با اشاره به شرایط خوب قایقرانان تیم کانو از نظر روحی و روانی بیان کرد: در هفته اول حدود 160 کیلومتر در شورابیل پارو زدیم و تا حد زیادی کمبود حجم تمرین استقامتی در فصل زمستان جبران شده شده است. البته هنوز خیلی کار داریم و باید بیش از این تلاش کنیم.
وی ادامه داد: می توانم بگویم به 90 درصد برنامه تمرینی در اردبیل رسیده ایم و در فرصت باقی مانده نسبت به برنامه فدراسیون اهداف تعیین شده و تمرینات را دنبال خواهیم کرد.
اقلیمی در خصوص شرایط میزبانی اردبیل در این اردو گفت: باید تشکر کنیم از هیات اردبیل و اداره ورزش و جوانان استان و شهرستان که شرایط بسیار مناسبی را برای ما فراهم کردند. حمایت هیات هایی مثل اردبیل از فدراسیون در برگزاری اردوها بسیار به ما کمک می کند و ما نیز در حد توان تلاش می کنیم جوانان استان در کنار ملی پوشان حضور داشته باشند و آنچه از دستمان بر می آید برای آموزش و پیشرفت آن ها انجام دهیم. به اعتقاد من این امر موجب توسعه قایقرانی استان ها و نهایتا پیشرفت قایقانی کشور خواهد شد.
وی ادامه داد: از نظر محل تمرین، اسکان رفت و آمد، سالن بدنسازی و تمرینات هوازی شرایط بسیار مناسب بوده و توانستیم برنامه هایمان را پیاده کنیم. پیست شورابیل اردبیل هم در روزهایی که باد نیست یکی از بهترین پیست های ایران است و در یک دور کامل آن توانستیم چیزی حدود 5 کیلومتر پارو بزنیم.
اقلیمی همچنین گفت: فرصت زیادی را از دست دادیم اما در مدتی که تمرینات را دنبال کردیم با سرعت بیشتری روند پیشرفت را پی گرفتیم البته خیلی نباید عجله کرد و هر چه با آرامش بیشتری کار را پیش ببریم موفق تر خواهیم بود.
مربی تیم ملی کانوکانادایی با اشاره به انجام تمرینات قایق دونفره اظهار کرد: البته برای شروع تمرینات تیمی کمی زود است اما برای تنوع در تمرینات چند جلسه با قایق دونفره کار کردیم ولی هنوز ارنج ها مشخص نشده و باید بیش تر کار کنیم.
اقلیمی در پایان در خصوص شرایط کسب سهمیه و مسابقات پیش رو گفت: الان زود است که بخواهیم در مورد کسب سهمیه صحبت کنیم اما اگر طبق برنامه پیش برویم نتایج خوبی خواهیم داشت. در این مسیر به حمایت وزارت ورزش و کمیته المپیک نیاز داریم و برای کسب سهمیه باید همه دست به دست هم دهیم و جز این راهی برای موفقیت نداریم.

 

 


١٢:١٢ - چهارشنبه ٢٥ ارديبهشت ١٣٩٨ عدد : ٧٠١١ تعداد نمایش : 93خروج