صفحه اصلي|نقشه سايت
چهارشنبه ٠٥ تير ١٣٩٨اخبار
آخرين اخبار:
جستجو
آمار بازدید کنندگان
بازدیدکنندگان این صفحه: 3695078
بازدید کنندگان امروز: 1180
کل بازدیدکنندگان: 12180307
بازدیدکنندگان آنلاین: 18
زمان بارگزاری صفحه: 0/0937 ثانيه
ساعت

اتوماسیون اداری 

 
 
 
 
اخبار > بازدید رئیس فدراسیون قایقرانی از اردوی تیم ملی در انزلی


نسخه چاپي ارسال به دوست


   بازدید رئیس فدراسیون قایقرانی از اردوی تیم ملی در انزلی

   

علیرضا سهرابیان طی سفر به استان گیلان از اردوی تیم ملی در بندرانزلی و امکانات این استان بازدید کرد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون قایقرانی، تیم ملی کایاک زیر 23 سال و جوانان ایران در بندرانزلی اردو زده و علیرضا سهربیان رئیس فدراسیون قایقرانی طی سفر خود به استان گیلان از این اردو و امکانات قایقرانی استان بازدید کرد.
سهرابیان در این سفر به همراه حسن خسته بند نماینده مردم بندرانزلی در مجلس شورای اسلامی و رئیس هیات قایقرانی استان گیلان، از اردوی تیم ملی زیر 23 سال و جوانان بازدید کرد و با مربیان تیم ملی و ملی پوشان دیدار و گفت و گو داشت.
رئیس فدراسیون قایقرانی پس از آن ازهيات قايقرانى بندرانزلى، محل احداث پيست بين المللى قايقرانى و زمين كانوپولو در اسكله تفريحي انزلى نیز بازدید داشت.
بندرانزلی میزبان اولین اردوی تدارکاتی تیم ملی آبهای آرام آقایان زیر۲۳ و جوانان است که از سیزدهم اردیبهشت آغاز شده و تا دوم خرداد هم ادامه خواهد داشت.
انوش عباسی مربی، رضا رئیسی دستیار مربی و عباس صیادی سرپرست اردو هستند و امیر نظام مطلبی از تهران، علی محمدزاده و ایلیا نادرنژاد از گیلان، مهرشاد شریفی، علی طاهری و مصطفی علیخانی از مازندران در بخش جوانان و پوریا شریفی و فرید کیانی از تهران، محمد رضا صیاد مومن و امیر آقامیرزایی از گیلان در بخش زیر۲۳ سال زیر نظر کادرفنی تمرین می کنند.

 

 


٢١:٣٤ - پنج شنبه ٢٦ ارديبهشت ١٣٩٨ عدد : ٧٠١٤ تعداد نمایش : 127خروج