صفحه اصلي|نقشه سايت
يکشنبه ٠١ مرداد ١٣٩٦اخبار
آخرين اخبار:
جستجو
آمار بازدید کنندگان
بازدیدکنندگان این صفحه: 166407
بازدید کنندگان امروز: 122
کل بازدیدکنندگان: 10821785
بازدیدکنندگان آنلاین: 5
زمان بارگزاری صفحه: 0/1094 ثانيه
ساعت

اتوماسیون اداری 

 
 
 
 
گفت و گو


مهسا جاور ملی پوش تیم ملی روئینگ:
رقابتی که در تیم ایجاد شده موجب بالا رفتن سطح آمادگی مان می شود
ملی پوش تیم ملی روئینگ بانوان رقابت فعلی در بین پاروزنان این تیم را مثال زدنی خواند و اظهار داشت: تمرینات سخت و فشرده ای را پشت سر می گذاریم. مسابقات انتخابی المپیک در پیش است و همه دوست دارند در این رقابت ها شرکت کنند.
 ١٣:٥٣ - دوشنبه ١٤ دی ١٣٩٤ - نظرات : ٠متن کامل >>
اسلام جاهدی عضو تیم ملی آبهای آرام معلولین:
برای کسب سهمیه پاراالمپیک مصمم هستم
ملی پوش تیم ملی آبهای آرام معلولین با اشاره به پیگری تمرینات پس از بازگشت از مسابقات قهرمانی جهان میلان با هدف کسب سهمیه پاراالمپیک اظهار داشت: از اواخر شهریورماه اردوهای آمادگی را آغاز کردیم چون آن موقع قرار بود مسابقات قهرمانی آسیا در بخش معلولین نیز برگزار شود اما پس از لغو این رقابت ها اردوها تعطیل نشد چرا که زمان زیادی تا مسابقات انتخابی سال آینده نداشتیم.
 ١٣:١٣ - سه شنبه ١ دی ١٣٩٤ - نظرات : ٠متن کامل >>
نازنین ملائی ملی پوش تیم ملی روئینگ:
تمرینات هوازی و بدنسازی خوبی در دریاچه آزادی داشتیم
ملی پوش تیم ملی روئینگ با اشاره به آغاز تمرینات استقامتی در اولین مرحله اردوی برون مرزی این تیم بیان کرد: اوایل بهمن ماه اردوی برون مرزی در هلند خواهیم داشت و تمرینات مسافت طولانی را آغاز خواهیم کرد.
 ١٤:١٦ - دوشنبه ٣٠ آذر ١٣٩٤ - نظرات : ٠متن کامل >>
وحید مرادی دبیرکل فدراسیون قایقرانی:
به دنبال حضور مستمر و پررنگی تری در مجامع بین المللی بادبانی هستیم
دبیرکل فدراسیون قایقرانی در خصوص حضور در اجلاس کنفدراسیون بادبانی آسیا بیان کرد: خوشبختانه به همراه امینی رئیس فدراسیون در اجلاس بسیار مهمی شرکت کردیم. البته اجلاس بسیار گسترده در بخش های گوناگونی در 7 روز برگزار شده بود که ما تنها در مجمع عمومی روز پایانی حضور داشتیم.
 ١٦:٤٤ - يکشنبه ٨ آذر ١٣٩٤ - نظرات : ٠متن کامل >>
کتایون اشرف سرپرست کمیته اسلالوم پس از بازگشت از کنفرانس قایقرانی قاره آمریکا:
تجربیات بسیار ارزشمندی در این سفر بدست آوردم
سرپرست کمیته اسلالوم فدراسیون قایقرانی پس از بازگشت از کنفرانس قایقرانی قاره آمریکا و دوره مربیگری گفت: این کنفرانس برای اولین بار در تاریخ قایقرانی این قاره به شکل گردهمایی مربیان از سراسر قاره و البته با حضور شرکت کنندگانی از کشورهای اروپایی مثل آلمان، اتریش و انگلستان و ایران از قاره آسیا در کارولینای جنوبی برگزار شد.
 ١١:٠٠ - سه شنبه ١٢ آبان ١٣٩٤ - نظرات : ٠متن کامل >>
سیدابوذر قاضی عسگر مربی تیم ملی کانوپولوی مردان:
با توجه به انتخابی بودن مسابقات تعداد تیم های شرکت کننده بی سابقه است
مربی تیم ملی کانوپولوی مردان شرایط این تیم را جهت حضور در مسابقات قهرمانی آسیا خوب دانست و گفت: از تیرماه طبق برنامه هایی که داشتیم تمرینات را پیش بردیم و در حال حاضر بچه ها هم از نظر روحی و هم بدنی در شرایط کاملا ایده آلی هستند و امیدوارم بتوانیم بهترین نتیجه را بگیریم.
 ١٤:٢٧ - يکشنبه ٢٦ مهر ١٣٩٤ - نظرات : ٠متن کامل >>
الهه عمرو مربی تیم ملی کانوپولوی بانوان:
نسبت به دوره های گذشته تیم جوان تری داریم
مربی تیم ملی کانوپولوی بانوان شرایط آمادگی این تیم را قبل از اعزام به مسابقات قهرمانی آسیا مطلوب ارزیابی کرد و گفت: در وضعیت خوبی قرار داریم. با توجه به اینکه تیم جوانی به نسبت ادوار گذشته آماده کردیم در حال حاضر در از میزان آمادگی خوبی برخوردار هستیم.
 ١٢:٤٩ - يکشنبه ٢٦ مهر ١٣٩٤ - نظرات : ٠متن کامل >>
اشکان صیادی مربی تیم ملی کانوپولوی مردان جوانان:
بچه ها با انگیزه و کاملا مهیای حضور در مسابقات هستند
مربی تیم ملی کانوپولوی مردان جوانان با اشاره به حضور 7 تیم در مسابقات قهرمانی آسیا این رشته بیان کرد: تعداد شرکت کننده های این دوره از مسابقات چشم گیر است و نشان می دهد که آسیایی ها اقبال خوبی به کانوپولو پیدا کرده اند.
 ١٣:٠٠ - شنبه ٢٥ مهر ١٣٩٤ - نظرات : ٠متن کامل >>
مهران قزلباش مدیر تیم های ملی کانوپولو:
تعداد تیم های شرکت کننده در مسابقات قهرمانی آسیا بی سابقه است
مدیر تیم‌های ملی کانوپولو می‌گوید با توجه به آمادگی بازیکنان اگر آنها دقت زیادی در مسابقه داشته باشند ایران می‌تواند مدال‌های خوبی در مسابقات قهرمانی آسیا بگیرد.
 ١٤:٤٠ - چهارشنبه ٢٢ مهر ١٣٩٤ - نظرات : ٠متن کامل >>
علیرضا محمدی سرپرست کمیته آبهای آرام:
در نظر داریم با جذب جوانان مستعد برای تیم های ملی پشتوانه سازی کنیم
سرپرست جدید کمیته آبهای آرام فدراسیون قایقرانی با بیان این مطلب که شرایط ورزشکاران این رشته در حال حاضر مناسب است بیان کرد: خوشبختانه دوستان کارهای خوبی انجام داده اند و شرایط کمیته مطلوب است. به هرحال برای مسابقات قهرمانی آسیا و انتخابی المپیک آماده می شویم و زمان زیادی تا مسابقات باقی نمانده است.
 ١١:٠٦ - شنبه ١١ مهر ١٣٩٤ - نظرات : ٠متن کامل >>
نازنین ملائی پس از کسب 2 مدال در رقابت های قهرمانی آسیا:
همه تیم ها با قدرت در مسابقات شرکت کرده بودند
نازنین ملائی ملی پوش تیم ملی روئینگ بانوان کشورمان در مسابقات قهرمانی آسیا در کشور چین موفق به کسب یک مدال نقره در تکنفره و یک مدال برنز در دونفره شد. وی معتقد است کار سختی در این رقابت ها داشته و حریفانش با قدرت در مسابقات شرکت کرده بودند.
 ١٤:١٥ - چهارشنبه ٨ مهر ١٣٩٤ - نظرات : ٠متن کامل >>
وحید مرادی دبیرکل فدراسیون قایقرانی:
با پیشنهاد ایران مواد سرعتی به مسابقات روئینگ در بازیهای آسیایی اندونزی اضافه شد
نائب رئیس فدراسیون روئینگ آسیا و دبیرکل فدراسیون قایقرانی ایران با اعلام خبر تصویب پیشنهاد ایران در کنگره سالانه روئینگ آسیا بیان کرد: ضمن تصویب برگزاری مسابقات روئینگ اسپرینت در قهرمانی آسیا، تصمیم بر این شد تا در بازیهای آسیایی آندونزی 4 ماده بانوان و آقایان به این رقابت ها اضافه شوند.
 ١٢:٠٥ - دوشنبه ٦ مهر ١٣٩٤ - نظرات : ٠متن کامل >>
مهسا جاور دارنده مدال برنز روئینگ قهرمانی آسیا:
سطح مسابقات فراتر از آسیا بود
دارنده مدال برنز مسابقات قهرمانی آسیا سطح رقابت ها را بسیار بالا ارزیابی کرد و گفت: واقعا رقابت سختی بود و انتظار نداشتیم در آسیا چنین سطحی را ببینیم. من با رکورد 7:49 مدال برنز گرفتم .
 ١٠:٥٢ - يکشنبه ٥ مهر ١٣٩٤ - نظرات : ٠متن کامل >>
عاقل حبیبیان قهرمان روئینگ آسیا:
مزد زحماتم را گرفتم
ملی پوش تیم ملی روئینگ کشورمان پس از کسب مدال طلا در مسابقات قهرمانی آسیا سطح رقابت ها را بسیار بالا دانست و اظهار داشت: مسابقات کیفیت بسیار بالایی داشت و تیم ها با قدرت شرکت کرده بودند و تایم های بسیار خوبی بدست آمد. خیلی تلاش کرده بودم و مزد زحماتم را گرفتم.
 ١٠:١٧ - يکشنبه ٥ مهر ١٣٩٤ - نظرات : ٠متن کامل >>
مسعود خدایاری سرمربی تیم ملی اسلالوم آقایان:
عملکرد قایقرانان در لندن مثبت ارزیابی می شود
سرمربی تیم ملی اسلالوم آقایان پس از بازگشت از مسابقات قهرمانی جهان نتایج بدست آمده را با توجه به شرایط قایقرانان خوب توصیف کرد و اظهار داشت: این رقابت ها حکم کسب تجربه برای ورزشکاران ما داشت چراکه برای اولین بار در مسابقات قهرمانی جهان شرکت می کردند و تاکنون تنها 2 هفته در ترکیه در پیست استاندارد تمرین کرده بودند.
 ٠٨:٤٧ - چهارشنبه ١ مهر ١٣٩٤ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>