صفحه اصلي|نقشه سايت
پنج شنبه ٣١ خرداد ١٣٩٧اخبار
آخرين اخبار:
جستجو
آمار بازدید کنندگان
بازدیدکنندگان این صفحه: 190744
بازدید کنندگان امروز: 1043
کل بازدیدکنندگان: 11690083
بازدیدکنندگان آنلاین: 6
زمان بارگزاری صفحه: 0/0938 ثانيه
ساعت

اتوماسیون اداری 

 
 
 
 
اخبار > مزد زحماتم را گرفتم


نسخه چاپي ارسال به دوست


مزد زحماتم را گرفتم

ملی پوش تیم ملی روئینگ کشورمان پس از کسب مدال طلا در مسابقات قهرمانی آسیا سطح رقابت ها را بسیار بالا دانست و اظهار داشت: مسابقات کیفیت بسیار بالایی داشت و تیم ها با قدرت شرکت کرده بودند و تایم های بسیار خوبی بدست آمد. خیلی تلاش کرده بودم و مزد زحماتم را گرفتم.
عاقل حبیبیان ادامه داد: در ماده ما نتایج فراتر از انتظاری رقم خورد. همه فکر می کردند چین صاحب مدال طلا شود اما من برای طلا رفته بودم و همه تلاشم را کردم و خدا را شکر موفق به کسب مدال طلا شدم.
وی با اشاره به رقابت سنگین با رقبا بیان کرد: حتی خود چینی ها هم باورشان نمی شد که دوم شوند. تیم های قدرتمندی مثل هنگ کنگ حتی نتوانستند مدال بگیرند. هند مثل بازیهای آسیایی سوم شد و ژاپنی که در اینچئون طلا گرفته بود اینجا چهارم شد.
پاروزن طلائی روئینگ کشورمان ضمن ابراز خوشحالی از کسب نتیجه اش تصریح کرد: بسیار خوشحالم که ناکامی ام در بازیهای آسیایی را اینجا جبران کردم. تجربه بازیهای آسیایی کمک زیادی کرد تا بتوانم اینجا روی سکو قرار بگیریم.
وی افزود: این برای دومین بار است که موفق به کسب مدال طلا در رقابت های قهرمانی آسیا می شوم. امیدوارم این روند ادامه دار باشد و در کسب سهمیه نیز بتوانم عملکرد خوبی داشته باشم.
حبیبیان خاطرنشان کرد: البته زحمات زیادی کشیده شد تا این نتیجه بدست آمد جا دارد از زحمات قرائت و شمسی مربیان تشکر داشته باشم که حمایت  زیادی از من داشتند و راهنمایی هایشان نقش خیلی مهمی در موفقیتم داشت.

 

 


١٠:١٧ - يکشنبه ٥ مهر ١٣٩٤ عدد : ٥١٢٢ تعداد نمایش : 1307خروج