صفحه اصلي|نقشه سايت
پنج شنبه ٣١ خرداد ١٣٩٧اخبار
آخرين اخبار:
جستجو
آمار بازدید کنندگان
بازدیدکنندگان این صفحه: 190747
بازدید کنندگان امروز: 1068
کل بازدیدکنندگان: 11690108
بازدیدکنندگان آنلاین: 5
زمان بارگزاری صفحه: 0/0923 ثانيه
ساعت

اتوماسیون اداری 

 
 
 
 
اخبار > در نظر داریم با جذب جوانان مستعد برای تیم های ملی پشتوانه سازی کنیم


نسخه چاپي ارسال به دوست


در نظر داریم با جذب جوانان مستعد برای تیم های ملی پشتوانه سازی کنیم

علیرضا محمدی قایقران سابق تیم ملی آبهای آرام به تازگی با حکم دبیرکل فدراسیون به عنوان سرپرست کمیته آبهای آرام منصوب شده است. وی از سال 73 تا 83 عضو تیم ملی آبهای آرام بوده و 8 مدال طلا و 4 نقره در مسابقات قهرمانی برای کشورمان به ارمغان آورده است. محمدی پس از خداحافظی از دنیای حرفه ای در رشته تربیت بدنی و علوم ورزشی تا مقطع کارشناسی ارشد تحصیل کرده و اکنون با حضور در فدراسیون قایقرانی قصد دارد تجربیاتش را در کمیته آبهای آرام در اختیار جوانان قرار دهد.
سرپرست جدید کمیته آبهای آرام فدراسیون قایقرانی با بیان این مطلب که شرایط ورزشکاران این رشته در حال حاضر مناسب است بیان کرد: خوشبختانه دوستان کارهای خوبی انجام داده اند و شرایط کمیته مطلوب است. به هرحال برای مسابقات قهرمانی آسیا و انتخابی المپیک آماده می شویم و زمان زیادی تا مسابقات باقی نمانده است.
علیرضا محمدی با اشاره به برگزاری تست انتخابی نهایی آبهای آرام تصریح کرد: در بخش بانوان و آقایان تست انتخابی برگزار می شود و نتایج تست در کمیته فنی تحلیل خواهد شد و در نهایت بهترین نفرات در مواد مختلف ارنج می شوند.
وی ادامه داد: شرایط اردوها خوب است و بچه ها با انگیزه تمرینات خود را انجام می دهند و به نظر می رسد از سطح آمادگی نسبتا خوبی برخوردار هستند که تا زمان مسابقات به اوج برسند و شاهد نتایج مطلوبی باشیم. فعلا تیم فقط نیاز به آرامش دارد که سعی می کنیم تا زمان مسابقات قایقرانان تمرینات خود را بدون هیچ دغدغه ای انجام دهند.
محمدی در خصوص برنامه های آتی کمیته آبهای آرام بیان کرد: فعلا باید مسابقات را پشت سر بگذاریم. در صورت کسب سهمیه سال آینده بسیار پرکار خواهیم بود. اما در نظر داریم با جذب جوانان مستعد بیشتر پشتوانه خوبی برای تیم های ملی داشته باشیم.
سرپرست کمیته آبهای آرام با اشاره به نیاز این رشته ورزشی به اسپانسر اظهار داشت: رشته قایقرانی بسیار پرهزینه است و نیاز به حمایت نهادهای مربوط دارد. وزارت ورزش و کمیته المپیک در حد توان حامی این رشته هستند اما این کافی نیست و ما باید با جذب اسپانسرهای قوی، برنامه هایمان را به نحو بهتری دنبال کنیم.
محمدی تاکید کرد: به عنوان یکی از قایقرانان سابق این رشته وظیفه ای بر دوشم نهاده شده که تلاش می کنم با دانشی که در اختیار دارم و حمایت فدراسیون برنامه ها را به بهترین شکل عملیاتی کنیم.

 

 

 

 


١١:٠٦ - شنبه ١١ مهر ١٣٩٤ عدد : ٥١٣٥ تعداد نمایش : 1332خروج