صفحه اصلي|نقشه سايت
چهارشنبه ٠٢ خرداد ١٣٩٧اخبار
آخرين اخبار:
جستجو
آمار بازدید کنندگان
بازدیدکنندگان این صفحه: 190397
بازدید کنندگان امروز: 658
کل بازدیدکنندگان: 11653702
بازدیدکنندگان آنلاین: 4
زمان بارگزاری صفحه: 0/0937 ثانيه
ساعت

اتوماسیون اداری 

 
 
 
 
اخبار > بچه ها با انگیزه و کاملا مهیای حضور در مسابقات هستند


نسخه چاپي ارسال به دوست


بچه ها با انگیزه و کاملا مهیای حضور در مسابقات هستند

مربی تیم ملی کانوپولوی مردان جوانان با اشاره به حضور 7 تیم در مسابقات قهرمانی آسیا این رشته بیان کرد: تعداد شرکت کننده های این دوره از مسابقات چشم گیر است و نشان می دهد که آسیایی ها اقبال خوبی به کانوپولو پیدا کرده اند.
اشکان صیادی رقبای این دوره را قدرتمند ارزیابی کرد و اظهار داشت: تیم های چین تایپه و ژاپن همیشه در سطح جوانان قدر بوده اند اما این دوره سنگاپور نیز به تیم های قدر اضافه شده و هنگ کنگ هم با توجه به میزبانی اش شرایط خوبی دارد.
وی وضعیت آمادگی تیم را خوب توصیف کرد و افزود: خوشبختانه مصدوم نداریم و با 6 نفر عازم مسابقات می شویم. در اردو هم مسابقات زیادی با تیم بزرگسالان داشتیم که از نظر تدارکاتی بسیار مفید بود.
صیادی با توجه به اجرای برنامه 4 ساله از سال گذشته برای تیم جوانان عنوان کرد: از مسابقات جوانان و نوجوانان سال گذشته مجموعا 14 نفر به اردو دعوت شدند و سعی شد بچه ها به نحوی انتخاب شوند که در چند سال آینده بتوانیم از آن ها استفاده کنیم. با این شرایط تیم ما الان میانگین سنی تقریبا 18 سال دارد و در مسابقات قهرمانی جهان سال آتی و دوره بعدی قهرمانی آسیا اسکلت تیم حفظ خواهد شد.
وی خاطر نشان کرد: با توجه به اینکه بچه ها از نظر سنی شرایط خاصی دارند و برای اولین بار است که در مسابقات حضور پیدا می کنند از یک روانشناس در تیم استفاده کردیم که تاثیر خوبی بر روند تمرینی و آمادگی روحی بچه ها داشته است.
مربی تیم ملی کانوپولوی مردان جوانان در پاسخ به این سوال که چه پیش بینی از مسابقات دارید یادآور شد: پیش بینی مسابقات کار سختی است اما می توانم بگویم که روی سکو قرار می گیریم و تمام تلاشمان را برای قهرمانی خواهیم داشت.
صیادی تاکید کرد: از دوره قبل مسابقات فقط یک نفر در تیم باقی مانده اما تیم کم تجربه ولی مدعی هستیم. باتوجه به تمریناتی که انجام دادیم و انگیزه ای که بچه ها دارند فکر می کنم نتیجه خوبی بدست بیاوریم.

 

 

 

 


١٣:٠٠ - شنبه ٢٥ مهر ١٣٩٤ عدد : ٥١٥٥ تعداد نمایش : 1221خروج