صفحه اصلي|نقشه سايت
پنج شنبه ٣١ خرداد ١٣٩٧اخبار
آخرين اخبار:
جستجو
آمار بازدید کنندگان
بازدیدکنندگان این صفحه: 190746
بازدید کنندگان امروز: 1055
کل بازدیدکنندگان: 11690095
بازدیدکنندگان آنلاین: 6
زمان بارگزاری صفحه: 0/0781 ثانيه
ساعت

اتوماسیون اداری 

 
 
 
 
اخبار > نسبت به دوره های گذشته تیم جوان تری داریم


نسخه چاپي ارسال به دوست


نسبت به دوره های گذشته تیم جوان تری داریم

مربی تیم ملی کانوپولوی بانوان شرایط آمادگی این تیم را قبل از اعزام به مسابقات قهرمانی آسیا مطلوب ارزیابی کرد و گفت: در وضعیت خوبی قرار داریم. با توجه به اینکه تیم جوانی به نسبت ادوار گذشته آماده کردیم در حال حاضر در از میزان آمادگی خوبی برخوردار هستیم.
الهه عمرو از برگزاری 9 مرحله اردو در تهران و اصفهان خبر داد و اظهار داشت: در ابتدا اردوهایمان را اوایل تیرماه با 11 قایقران در اصفهان آغاز کردیم و پس از 2 مرحله اردو به تهران آمدیم و 7 مرحله اردو در دریاچه آزادی داشتیم.
وی از انتخاب بهترین نفرات در مراحل پایانی اردو خبر داد و افزود: مرحله به مرحله بهترین ها در اردو باقی ماندند و در حال حاضر با 7 قایقران که بهترین و آماده ترین نفرات هستند به مسابقات اعزام خواهیم شد.
عمرو با اشاره جوان شدن تیم کانوپولوی بانوان نسبت به دوره های گذشته، تصریح کرد: کانوپولوی بانوان ایران همیشه در صدر قاره آسیا قرار داشته و بانوان ما بهترین بودند. در این دوره با جوان گرایی که در تیم انجام شد نسبت به دوره های قبل جوانان بیشتری جذب شدند و ترکیب تیم از نظر سنی جوان شده و تجربه مسابقاتی کمتری دارند اما با شرایط تمرینی خوبی که داشتیم بچه ها کاملا مهیای حضور در مسابقات هستند.
مربی تیم ملی کانوپولوی بانوان در خصوص رقبای آسیایی تیم ایران عنوان کرد: ژاپن، سنگاپور و چین تایپه تیم هایی هستند که همیشه رقیب ما بوده اند و با آن ها بارها رقابت کردیم. البته سنگاپور از سطح بهتری برخوردار است. اما در این دوره برای اولین بار چین در مسابقات شرکت می کند. با توجه به اینکه چین همیشه با برنامه در مسابقات شرکت می کند و شناختی از این تیم نداریم کمی برایمان نا آشنا هستند که البته باید در شرایط مسابقه ببینیم شرایط به چه نحوی پیش می رود ولی فکر نمی کنم حریف قدری برای ما باشند.
عمرو در پایان تاکید کرد: با توجه به فیلم های مسابقات قهرمانی جهان تیم ها را ارزیابی کردیم و از شرایط آن ها مطلع هستیم. امیدوارم مثل دوره های قبل بانوان کانوپولوی ایران بر قله آسیا بدرخشند و همه تلاشمان را خواهیم کرد تا با کسب عنوان قهرمانی از هنگ کنگ برگردیم.

 

 

 

 


١٢:٤٩ - يکشنبه ٢٦ مهر ١٣٩٤ عدد : ٥١٥٧ تعداد نمایش : 1381خروج