صفحه اصلي|نقشه سايت
چهارشنبه ٠٢ خرداد ١٣٩٧اخبار
آخرين اخبار:
جستجو
آمار بازدید کنندگان
بازدیدکنندگان این صفحه: 190399
بازدید کنندگان امروز: 669
کل بازدیدکنندگان: 11653713
بازدیدکنندگان آنلاین: 4
زمان بارگزاری صفحه: 0/0781 ثانيه
ساعت

اتوماسیون اداری 

 
 
 
 
اخبار > با توجه به انتخابی بودن مسابقات تعداد تیم های شرکت کننده بی سابقه است


نسخه چاپي ارسال به دوست


با توجه به انتخابی بودن مسابقات تعداد تیم های شرکت کننده بی سابقه است

مربی تیم ملی کانوپولوی مردان شرایط این تیم را جهت حضور در مسابقات قهرمانی آسیا خوب دانست و گفت: از تیرماه طبق برنامه هایی که داشتیم تمرینات را پیش بردیم و در حال حاضر بچه ها هم از نظر روحی و هم بدنی در شرایط کاملا ایده آلی هستند و امیدوارم بتوانیم بهترین نتیجه را بگیریم.
سیدابوذر قاضی عسگر با اشاره به مراحل آماده سازی تیم تشریح کرد: اولین مرحله اردویمان را با 13 قایقران در اصفهان برگزار کردیم و پس از 6 مرحله اردو در دریاچه آزادی داشتیم. نفرات از میان بهترین های لیگ برتر انتخاب شدند به نحوی که از تمام تیم ها در مرحله اول اردو نماینده داشتیم اما به مرور نفرات برگزیده در اردو باقی ماندند تا جایی که با 8 نفر از بهترین ها عازم مسابقات خواهیم شد.
وی با اشاره به شرایط یکسان قایقرانان سراسر کشور برای حضور در اردوی ملی تصریح کرد: در بین اردوها از استان ها خواسته شد تا نفراتی که مدعی حضور در اردوی تیم ملی هستند معرفی کنند و نفرات در اردو حاضر می شدند و تست می دادند و اگر شرایط حضور در تیم را داشتند در اردو باقی می ماندند.
قاضی عسگر تیم حاضر را از نظر تجربه و آمادگی در بهترین شرایط معرفی کرد و افزود: اسکلت تیم از مسابقات قهرمانی آسیای سال گذشته در تیم باقی ماندند و از تیم جوانان هم 2 نفر به تیم اضافه شدند و نهایتا یک تیم خوب تشکیل شد و طی مراحل آماده سازی کاملا با هم هماهنگ شدند.
مربی تیم ملی کانوپولوی مردان اهمیت این دوره از مسابقات را بالا دانست و بیان کرد: این دوره از رقابت ها به عنوان انتخابی مسابقات World Games که بالاترین سطح مسابقات رشته های غیر المپیکی است، در نظر گرفته شده و تیم ها هم از نظر تعداد بی سابقه هستند و هم با قدرت و آمادگی بیشتری در مسابقات شرکت خواهند کرد. ضمن اینکه زمزمه هایی مبنی بر المپیکی شدن کانوپولو به گوش می رسد و تیم هایی مثل چین نیز در این دوره شرکت خواهند کرد.
وی با اعلام این مطلب که 11 تیم در مسابقات شرکت می کنند اظهار داشت: همه تیم ها با آمادگی در رقابت ها حاضر می شوند اما رقابت اصلی ما با تیم های چین تایپه، ژاپن و سنگاپور است.
این مربی اضافه کرد: خوشبختانه بچه های ما تجربه مسابقات خوبی دارند و هم در قهرمانی جهان و هم قهرمانی آسیا شرکت کردند اما پیش از مسابقات دیدار تدارکاتی نداشتیم و احتمالا مانند مسابقات قهرمانی جهان بازی به بازی بهتر خواهیم شد.
قاضی عسگر در پایان تاکید کرد: با حمایت ها فدراسیون امیدوار هستیم که بهترین نتیجه را در مسابقات کسب کنیم. البته انتظار داریم مسئولین توجه بیشتری به کانوپولو به عنوان یکی از رشته های جذاب قایقرانی داشته باشند.

 

 

 

 


١٤:٢٧ - يکشنبه ٢٦ مهر ١٣٩٤ عدد : ٥١٥٨ تعداد نمایش : 1071خروج