صفحه اصلي|نقشه سايت
دوشنبه ٠٢ مرداد ١٣٩٦اخبار
آخرين اخبار:
جستجو
آمار بازدید کنندگان
بازدیدکنندگان این صفحه: 166508
بازدید کنندگان امروز: 1339
کل بازدیدکنندگان: 10826948
بازدیدکنندگان آنلاین: 9
زمان بارگزاری صفحه: 0/0625 ثانيه
ساعت

اتوماسیون اداری 

 
 
 
 
اخبار > تجربیات بسیار ارزشمندی در این سفر بدست آوردم


  چاپ        ارسال به دوست

کتایون اشرف سرپرست کمیته اسلالوم پس از بازگشت از کنفرانس قایقرانی قاره آمریکا:

تجربیات بسیار ارزشمندی در این سفر بدست آوردم

سرپرست کمیته اسلالوم فدراسیون قایقرانی پس از بازگشت از کنفرانس قایقرانی قاره آمریکا و دوره مربیگری گفت: این کنفرانس برای اولین بار در تاریخ قایقرانی این قاره به شکل گردهمایی مربیان از سراسر قاره و البته با حضور شرکت کنندگانی از کشورهای اروپایی مثل آلمان، اتریش و انگلستان و ایران از قاره آسیا در کارولینای جنوبی برگزار شد.
کتایون اشرف موارد مطرح شده در کنفرانس را بسیار مفید دانست و اظهار داشت: بررسی سیستم قایقرانی در کلوپ های آموزشی در رشته های مختلف و هماهنگ کردن استانداردهای آموزشی و استانداردهای مورد قبول برای مربیان اعم مطالب این کنفرانس را تشکیل می داد.
وی افزود: پس از آن کارگاه های آموزشی در 14 عنوان برگزار شد و مطالب بسیار آموزنده ای از جمله نقش سیستم های مختلف انرژی در ورزش و تمرینات ذهنی در ورزشکاران قایقرانی، معیارهای مربیگری، دوپینگ، یوگا برای قایقرانان، معرفی دستگاه آنالیز پاروزنی، مربیگری در رشته های آبهای آرام و اسلالوم، استانداردهای بین المللی موثر بر قایقرانی و برنامه مربیگری بود.
سرمربی تیم ملی اسلالوم بانوان تصریح کرد: در ادامه سفر دیداری با ویلیام بیل اندیکوت اسطوره قایقرانی مربیگری اسلالوم داشتم. این مربی بین سال های 1977 تا 1992 مربی تیم ملی آمریکا بوده و در زمان مربیگری وی 57 مدال المپیک، مسابقات قهرمانی جهان و کاپ قهرمانی جهان بدست آورده که فقط 27 مدال طلا بود.
اشرف ادامه داد: در این سفر ترجمه کتاب مربیگری اسلالوم و اسپرینت اندیکوت را که از مدتی پیش آغاز کرده بودم، آماده کردم و اکنون آماده چاپ و هدیه به مربیان و ورزشکاران این رشته است.
وی ادامه داد: دیدار با اندیکوت و ملاقات با مربی تیم ملی آمریکا و همچنین قهرمانان المپیک تجربیات بسیار ارزشمندی را برای من داشته و برنامه دارم که در قالب یک کارگاه آموزشی، تجربیات و آموزش هایی که در کنفرانس دریافت کردم را در اختیار مربیان و ورزشکاران علاقه مند کشور قرار دهم.
اشرف خاطرنشان کرد: در نهایت امیدوارم با استفاده از تجربیات که من و همه همکارانم در قایقرانی بدست می آوریم منجر به رشد و توسعه این رشته ورزشی و درخشش قهرمانان ایرانی در میادین بین المللی شود.

 


١١:٠٠ - سه شنبه ١٢ آبان ١٣٩٤    /    شماره : ٥١٨٠    /    تعداد نمایش : ٨١٣خروج