صفحه اصلي|نقشه سايت
يکشنبه ٣٠ دی ١٣٩٧اخبار
آخرين اخبار:
جستجو
آمار بازدید کنندگان
بازدیدکنندگان این صفحه: 195585
بازدید کنندگان امروز: 113
کل بازدیدکنندگان: 12004822
بازدیدکنندگان آنلاین: 17
زمان بارگزاری صفحه: 0/1404 ثانيه
ساعت

اتوماسیون اداری 

 
 
 
 
اخبار > تجربیات بسیار ارزشمندی در این سفر بدست آوردم


نسخه چاپي ارسال به دوست


تجربیات بسیار ارزشمندی در این سفر بدست آوردم

سرپرست کمیته اسلالوم فدراسیون قایقرانی پس از بازگشت از کنفرانس قایقرانی قاره آمریکا و دوره مربیگری گفت: این کنفرانس برای اولین بار در تاریخ قایقرانی این قاره به شکل گردهمایی مربیان از سراسر قاره و البته با حضور شرکت کنندگانی از کشورهای اروپایی مثل آلمان، اتریش و انگلستان و ایران از قاره آسیا در کارولینای جنوبی برگزار شد.
کتایون اشرف موارد مطرح شده در کنفرانس را بسیار مفید دانست و اظهار داشت: بررسی سیستم قایقرانی در کلوپ های آموزشی در رشته های مختلف و هماهنگ کردن استانداردهای آموزشی و استانداردهای مورد قبول برای مربیان اعم مطالب این کنفرانس را تشکیل می داد.
وی افزود: پس از آن کارگاه های آموزشی در 14 عنوان برگزار شد و مطالب بسیار آموزنده ای از جمله نقش سیستم های مختلف انرژی در ورزش و تمرینات ذهنی در ورزشکاران قایقرانی، معیارهای مربیگری، دوپینگ، یوگا برای قایقرانان، معرفی دستگاه آنالیز پاروزنی، مربیگری در رشته های آبهای آرام و اسلالوم، استانداردهای بین المللی موثر بر قایقرانی و برنامه مربیگری بود.
سرمربی تیم ملی اسلالوم بانوان تصریح کرد: در ادامه سفر دیداری با ویلیام بیل اندیکوت اسطوره قایقرانی مربیگری اسلالوم داشتم. این مربی بین سال های 1977 تا 1992 مربی تیم ملی آمریکا بوده و در زمان مربیگری وی 57 مدال المپیک، مسابقات قهرمانی جهان و کاپ قهرمانی جهان بدست آورده که فقط 27 مدال طلا بود.
اشرف ادامه داد: در این سفر ترجمه کتاب مربیگری اسلالوم و اسپرینت اندیکوت را که از مدتی پیش آغاز کرده بودم، آماده کردم و اکنون آماده چاپ و هدیه به مربیان و ورزشکاران این رشته است.
وی ادامه داد: دیدار با اندیکوت و ملاقات با مربی تیم ملی آمریکا و همچنین قهرمانان المپیک تجربیات بسیار ارزشمندی را برای من داشته و برنامه دارم که در قالب یک کارگاه آموزشی، تجربیات و آموزش هایی که در کنفرانس دریافت کردم را در اختیار مربیان و ورزشکاران علاقه مند کشور قرار دهم.
اشرف خاطرنشان کرد: در نهایت امیدوارم با استفاده از تجربیات که من و همه همکارانم در قایقرانی بدست می آوریم منجر به رشد و توسعه این رشته ورزشی و درخشش قهرمانان ایرانی در میادین بین المللی شود.

 

 

 


١١:٠٠ - سه شنبه ١٢ آبان ١٣٩٤ عدد : ٥١٨٠ تعداد نمایش : 1111خروج