صفحه اصلي|نقشه سايت
يکشنبه ٣٠ دی ١٣٩٧اخبار
آخرين اخبار:
جستجو
آمار بازدید کنندگان
بازدیدکنندگان این صفحه: 195586
بازدید کنندگان امروز: 139
کل بازدیدکنندگان: 12004848
بازدیدکنندگان آنلاین: 17
زمان بارگزاری صفحه: 0/1091 ثانيه
ساعت

اتوماسیون اداری 

 
 
 
 
اخبار > تمرینات هوازی و بدنسازی خوبی در دریاچه آزادی داشتیم


نسخه چاپي ارسال به دوست


تمرینات هوازی و بدنسازی خوبی در دریاچه آزادی داشتیم

ملی پوش تیم ملی روئینگ با اشاره به آغاز تمرینات استقامتی در اولین مرحله اردوی برون مرزی این تیم بیان کرد: اوایل بهمن ماه اردوی برون مرزی در هلند خواهیم داشت و تمرینات مسافت طولانی را آغاز می کنیم.
نازنین ملائی با مطلوب توصیف کردن شرایط تمرینات زمستانی عنوان کرد: تمرینات هوازی و بدنسازی خوبی داشتیم و نسبت به این مقطع زمانی شرایط ایده آلی داریم. امیدوارم در ادامه نیز شرایط به همین ترتیب طبق برنامه ها پیش برود تا بتوانیم با بهترین کیفیت در مسابقات انتخابی المپیک شرکت کنیم.
وی با اعلام این مطب که دریاچه آزادی بهترین محل برای تمرینات این تیم است اظهار داشت: در دریاچه آزادی شرایط خوبی داریم تنها مشکل پیست 2 کیلومتری است که در ایران نداریم اما از دیگر جهات اینجا بهترین مکان برای تمرین کردن در کشورمان است.
ملائی با اشاره به توان حضورش در هر 2 ماده سنگین وزن و سبک وزن تصریح کرد: شرایط بدنی من به نحوی است که به راحتی می توانم وزن کم کنم اما توان حضور در هر یک از مواد سنگین و سبک وزن را دارم و بسته به شرایط تمرینی، تست ها و صلاحدید مربی ارنج خواهم شد.
وی افزود: مسابقات انتخابی المپیک آسیا در 2 ماده تکنفره سنگین وزن و دونفره سبک وزن انجام می شود و اکنون خیلی زود است که بخواهیم بگوییم در کدام ماده پارو خواهم زد.
ملائی تاکید کرد: ما از پیش از بازیهای آسیایی اینچئون به طور مداوم در اردو هستیم و حتما بهترین نتیجه حضور در المپیک خواهد بود. امیدوارم این تلاش چندین ساله با کسب سهمیه المپیک به بار بنشیند و مزد زحماتم را بگیرم.

 

 

 


١٤:١٦ - دوشنبه ٣٠ آذر ١٣٩٤ عدد : ٥٢٨١ تعداد نمایش : 1184خروج